Komentāri
Pirms Polijas un Nīderlandes aizsardzības ministru tikšanās atrod noklausīšanās ierīci
Foto: ekrānšāviņš

Polijas pretizlūkošanas dienests pirms Polijas aizsardzības ministra Tomaša Semoņaka tikšanās ar Nīderlandes kolēģi Dženīnu Henisu-Plašertu restorānā, kur vajadzēja notikt abu amatpersonu sarunai, atradis noklausīšanās ierīci, piektdien vēstīja Polijas Radio.

Tikmēr Semoņaks, kurš ieņem arī vicepremjera amatu, tviterī paziņojis, ka visas svarīgās sarunas ar Henisu-Plašertu notikušas Aizsardzības ministrijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr vienlaikus ministrs norādījis, ka pretizlūkošanas dienesta darbiniekiem var uzticēties, un pauda pārliecību, ka pēc pārmeklēšanas neviena cita noklausīšanās ierīce restorānā nav palikusi. Semoņaks arī atklāja, ka pirms katras tikšanās vienmēr tiek pārbaudīta ikviena telpa.

2013. gadā Poliju satricināja tā dēvētais noklausīšanās skandāls, kad atklātībā nonāca augstāko amatpersonu sarunu ieraksti, kas tika nelegāli iegūti kādā iecienītā Varšavas restorānā. Šīs lietas izmeklēšana joprojām turpinās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl