1 komentārs
Pirms Jaungada Austrijā sievietēm izsniegs signālierīces, lai izvairītos no seksuāliem uzbrukumiem
Foto: LETA

Austrijā sievietēm pirms Jaungada svinībām izsniegs signālierīces, lai varētu izsaukt palīdzību uzbrukuma gadījumā. Šāds solis sperts, reaģējot uz pērn Ķelnē piedzīvotajiem masveida seksuālajiem uzbrukumiem.

Austrijas policija sievietēm izsniegs 6000 kabatas signālierīces, kas rada spalgu skaņu. Lielākā daļa aparātu tiks izdalīta Vīnē, kur svinību laikā pulcējas visvairāk cilvēku. Lai gan Austrijas galvaspilsētā pagājušā gadā netika saņemtas sūdzības par seksuāliem uzbrukumiem, šogad tiks veikti īpaši drošības pasākumi, lai izvairītos no iespējamiem incidentiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pērn Vecgada vakarā Vācijas pilsētas Ķelnes centrā vairāk nekā tūkstotis sieviešu piedzīvoja laupīšanas un seksuāla rakstura uzmākšanos. Notikušajā apsūdzēja imigrantus no Ziemeļāfrikas un Tuvajiem Austrumiem, taču lielākā daļa vainīgo tā arī nav notverti. Līdzīgi uzbrukumi – tikai mazākā apmērā notika arī citās Vācijas pilsētās.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl