Komentāri

Pirms dažām stundām noslēgusies Amerikas Savienoto Valstu “superotrdiena” jeb viena no svarīgākajām dienām prezidenta amata kandidātu atlases procesā, kad priekšvēlēšanu balsojumi noritējuši vienpadsmit štatos.

Daudzviet balsis jau apkopotas un rezultāti liecina, ka republikāņu vidū vismaz piecu štatu atbalstu guvis pretrunīgi vērtētais miljardieris Donalds Tramps.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt demokrātu partijā līderu pozīciju saglabā Hilarija Klintone, uzvarot vismaz sešos štatos. Abu partiju līderu tuvākie sāncenši – Klintones sīvākais konkurents demokrātu kandidāts Bernijs Sanderss un Trampa sāncensis Teds Krūzs – katrs uzvarējis divos štatos.

Priekšvēlēšanas ilgs līdz 14. jūnijam, un tas pretendents, kurš gūs uzvaru attiecīgās partijas sacīkstēs, kļūs arī par tās oficiālo kandidātu, kas startēs novembrī gaidāmajās prezidenta vēlēšanās.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl