Pirmo reizi 36 gadu laikā prezidents ignorējis Baltā nama korespondentu vakariņas

Komentāri
Pirmo reizi 36 gadu laikā prezidents ignorējis Baltā nama korespondentu vakariņas
Foto: AFP/LETA

Pirmo reizi vairāk nekā 30 gadu laikā tradicionālās Baltā nama korespondentu vakariņas Vašingtonā aizvadītas bez prezidenta klātbūtnes.

Donalds Tramps tā vietā, lai banketā teiktu asprātīgu runu un uzklausītu jokus arī par sevi, bija devies uz Pensilvānijas štatu. Tur viņš atskatījās uz paveikto savas prezidentūras pirmajās simt dienās un tostarp ķengāja žurnālistus. Tikmēr Baltā nama korespondentu vakariņās neiztika bez joku dzīšanas. Reaģējot uz skandāliem par Trampa komandas slepenajām saitēm ar Krieviju, vakara vadītājs par patieso Baltā nama saimnieku nosauca Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu jeb vienkārši Vladu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Hasans Minādžs
komiķis

Mūsu valsts līdera šeit nav. Tas tāpēc, ka viņš dzīvo Maskavā. Tas ir ļoti garš lidojums. Vladam būtu grūti paspēt. Vlads vienkārši nevar ierasties sestdienā. Attiecībā uz otru puisi, man šķiet, viņš ir Pensilvānijā, jo nesaprot jokus.

Pasākumā tradicionāli uzstājas komiķi, kuri joko par Baltā nama saimnieku. Un līdz šim bija ierasts, ka asprātīgu runu saka arī prezidents, pajokojot par žurnālistiem, politiķiem un sevi.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl