Pirmdien kļūs zināms, kāds sods gaida Pistoriusu

Komentāri

Dienvidāfrikas tiesa šodien pasludinās spriedumu 27 gadus vecajam paraolimpiskajam sprinterim Oskaram Pistoriusam.

Ja viņu atzīs par vainīgu netīšā modeles – viņa draudzenes Rīvas Stīnkempas – nogalināšanā, sportistam var tikt piespriests cietumsods līdz 15 gadiem. Cietums, kurā viņu varētu ievietot, tiek dēvēts par ”visbrutālāko visā Āfrikā”. Tas ir pārpildīts, un tajā valda savstarpējā grupējumu vardarbība, un ik dienas notiekot arī fiziska un psiholoģiska izrēķināšanās.

Tiesa attaisnojusi O. Pistoriusu savas draudzenes apzinātā noslepkavošanā, tādēļ viņam ir izdevies izvairīties gan no mūža ieslodzījuma, gan arī no 25 gadiem cietumā.

Šobrīd O. Pistoriuss ir atbrīvots pret drošības naudu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl