Komentāri
Pirmais latvietis saņem Lielbritānijas imigrācijas dienesta vēstuli par izraidīšanu no valsts, vēsta laikraksts

Kāds Lielbritānijā dzīvojošs latvietis ir saņēmis vēstuli no britu imigrācijas dienesta ar brīdinājumu par izraidīšanu no valsts, jo, pēc dienestu rīcībā esošās informācijas, viņam nav tiesību uzturēties Apvienotajā Karalistē, ziņo laikraksts “Latvijas Avīze”.

”Plānota administratīva izraidīšana no Apvienotās Karalistes,” sacīts britu Iekšlietu ministrijas Liverpūles departamenta vēstulē, ko saņēmis latvietis. Imigrācijas dienests pamato, ka šim cilvēkam “kā Eiropas Ekonomiskās zonas pilsonim nav tiesību uzturēties valstī saskaņā ar Eiropas Ekonomiskās zonas 2006. gada imigrācijas regulu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat Imigrācijas dienesta vēstulē tiek norādīts, ka šis cilvēks Lielbritānijā drīkst uzturēties vairāk par trim mēnešiem tikai tad, ja viņš tur strādā, meklē darbu, ir pašnodarbinātais, students vai arī viņam ir pietiekams iztikas nodrošinājums, proti, tik liela naudas summa bankas kontā, lai viņš varētu sevi uzturēt nestrādājot.

Tomēr interesanti ir tas, ka vēstules saņēmējs ir jau sešus gadus Lielbritānijā dzīvojošs latvietis, kurš strādā labi apmaksātā oficiālā darbā un atbilst visiem uzturēšanās nosacījumiem, ziņo “Latvijas Avīze”.

Pēc vēstules saņemšanas latvietis norādītajā laikā ieradies policijas iecirknī uz pārrunām. Pēc pusstundu ilgām pārrunām un viņa algas “ciparu” aplūkošanas, imigrācijas dienesta darbinieks atzīst, ka nav pamata latvieti izraidīt no Lielbritānijas. Tur arī atklājas, ka pastiprināta interese viņam pievērsta pēc novembrī notikušas avārijas, ko šis cilvēks izraisījis.

Kā paskaidroja imigrācijas dienesta darbinieks, tad visi, kuri jebkāda iemesla dēļ ir nonākuši policijas redzeslokā un nav Apvienotās Karalistes pilsoņi, var tikt papildus pārbaudīti arī no imigrācijas dienesta puses. Pirms tam šādas pārbaudes ir notikušas galvenokārt Londonā, bet nu jau šo praksi pārņem visā valstī, tam neesot nekāda sakara ar “Brexit”.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl