Piloti streiko; ”Air France” atceļ 60% reisu

Komentāri
Piloti streiko; ”Air France” atceļ 60% reisu
FOTO: SCANPIX

Francijas nacionālā lidsabiedrība “Air France” ceturtdien atcēla 60% paredzēto reisu. Arodbiedrības joprojām noraida jaunāko piedāvājumu izbeigt streiku.

Sestdien, 20.septembrī,  gaidāma arodbiedrības sanāksme, kurā tiks lemts, vai turpināt streiku arī turpmāk.  Tas būtu garākais streiks kopš 1998.gada.

Francijas politiķi ir veltīgi mēģinājuši panākt streika izbeigšanu.

Francijas aviokompānijas “Air France” piloti jau ceturto dienu rīko streiku.

Uzņēmuma vadība un piloti nav spējuši rast kompromisu par ”Air France” plāniem samazināt izdevumus, lielāko daļu mazo un vidējo reisu atdodot ”Air France” reģionālās struktūrvienības ”Hop!” un zemo cenu lidsabiedrībai ”Transavia” pārziņā.Gaidāms, ka aviokompānijas pilotu streiks ilgs līdz 22. septembrim jeb nākamajai pirmdienai.

Pēc aviokompānijas aplēsēm katra streika diena uzņēmumam izmaksās no 10 līdz 15 miljoniem eiro.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl