Piloti lidojuma laikā uz Vāciju sajauc galamērķi un pasažierus nogādā Skotijā

19 komentāri
Piloti lidojuma laikā uz Vāciju sajauc galamērķi un pasažierus nogādā Skotijā
PA IMAGES/SCANPIX

Pirmdien lielu pārsteigumu un arī nevajadzīgus pārdzīvojumus pilotu kļūmes dēļ piedzīvoja aviokompānijas “British Airways” reisa pasažieri.

Ierastais un vienkāršais lidojums no Londonas uz Vācijas pilsētu Diseldorfu izvērtās pagalam neveiksmīgs.

Tā vietā, lai nosēstos galamērķī Vācijā, piloti kļūdas pēc gaisa kuģi aizstūrējuši uz ziemeļos esošo Skotijas galvaspilsētu Edinburgu.

Pasažieri par šo kļūmi uzzināja tikai pēc pilota paziņojuma, ka lidmašīna tūlīt nolaidīsies Edinburgā.

Pēc tam, kad lidmašīnas apkalpe saprata, ka pieļauta kļūda, lidmašīna tika uzpildīta ar degvielu un devās uz Diseldorfu.

Lidmašīna tur nosēdās ar teju četru stundu nokavēšanos.

TOP komentāri

 • Edmunds Argals
  +12 +12 0

  Edmunds Argals

  Tiešām piloti paši izdomā kur lidot, vai gaisa satiksmes vadība viņus vada?
 • Aldis Andže
  +11 +11 0

  Aldis Andže

  Iekāpjot lidmašīnā būs turpmāk jāiet pie pilota un jāpārliecinās, vai tiešām lidojums atbilst manai biļetei! 😂
 • Arī šiem viss pie kājas !!
  +10 +10 0

  Arī šiem viss pie kājas !!

  Cik var spriest, nekāda lidmašīnas un pasažieru nolaupīšana tā nebija, bet pilnīgi identiska nērtību sagādāšana pasažieriem, kaut gan es domāju,ka kādu laiku jau pasažieriem dziļas pārliecības nebija kas tas īsti ir! Tātad kāds varbūt bija cukā- vai nu dispečers, kas atbildīgs par lidojumu drošību ,laiku un virzienu un varbūt arī pilots bija cukains !!! Prātam neaptverams- nu kā vispār iespējams kaut kas tāds ??? Ja jau var aizlidot kur grib,tad jau arī mūsu gaisa telpā tāpat arī neviena nemanīts var arī kāds ielidot! Kā vispār Edinburga pieņēma šādu nepieteiktu reisu un atļāva nolaisties! Te kaut kas nav tīrs ! Nu loģiski domājot tas ir liels skandāls un dispečeram ,pilotam un varbūt vēl kādam tā bija pēdējā darba diena! Ir pieņemts domāt ,ka lidojumi ir droši ,jo šķiet tik daudzi cilvēki ir par to atbildīgi, bet izrādās nevienam nav nekāda daļa un nevienam neinteresē vai tu nonāksi un kur tu nonāksi pēc nosēšanās ! Varbūt arī šeit kāds teiks- kļūdīties ir cilvēcīgi, BET ŠIS NAV TAS GADĪJUMS !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl