Komentāri
Pilotam, kurš nogāza lidmašīnu ar 150 pasažieriem, jau bija ieteikts ārstēties psihiatriskajā slimnīcā
Foto: LETA

Francijas amatpersonas aicina ieviest jaunus noteikumus, kas liktu ārstiem brīdināt varasiestādes, ja būtu pamats uzskatīt, ka lidmašīnu pilotu garīgās veselības stāvoklis apdraud sabiedrības drošību.

Pie šāda slēdziena nonākuši izmeklētāji, kas izmeklēja pirms gada notikušo Vācijas nacionālās aviokompānijas Lufthansa zemo cenu meitsabiedrības Germanwings lidmašīnas katastrofu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien tika publiskots viņu galīgais slēdziens par šo traģēdiju. Germanwings lidmašīna Airbus, kas atradās ceļā no Barselonas uz Diseldorfu, nogāzās pagājušā gada 24. martā.

Foto

Katastrofā gāja bojā visi 150 cilvēki, kas atradās lidmašīnā. Tiek uzskatīts, ka lidmašīnas otrais pilots Andreass Lubics apzināti ietriecis lidmašīnu klintīs. Izmeklētāji arī noskaidrojuši, ka Lubicam divas nedēļas pirms katastrofas ārsts ir rekomendējis ārstēties psihiatriskajā slimnīcā, tomēr civilās aviācijas varasiestādes par to netika brīdinātas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl