Komentāri

Piesardzīgi un nogaidoši – tā Donalda Trampa ievēlēšanu vērtē Latvijas pirmās personas. Mūsu valsts vadītāji un par drošību atbildīgās amatpersonas pauž cerību, ka, par spīti Trampa prokrieviskajai retorikai, ASV pildīs starptautiskās saistības, ko tās uzņēmušās kā NATO līderis, un drošības situācija nepasliktināsies.

“Protams, priekšvēlēšanu laikā prezidents ir izteicies pietiekami skarbi par dažādiem jautājumiem. Tas ir bijis priekšvēlēšanu laiks. Kā attīstīsies ASV ārpolitika – laiks rādīs. Skatīsimies, kā veidosies administrācija, kas būs aizsardzības ministrs,” saka Latvijas prezidents Raimonds Vējonis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Protams, ka pārsteigums bija daudziem pasaulē, līdzīgi kā ar Brexit iznākumu. Tas vēlreiz pārliecina, ka sabiedrība ir noilgojusies pēc pārmaiņām, politiķiem ir jāizvērtē, kāpēc tas ir noticis, un jāvērš situācija uz labu, lai nākotnē politiķi savus lēmumus daudz vairāk skaidrotu sabiedrībai. Lai tā plaisa starp politiķiem un sabiedrību mazinātos,” turpina Vējonis.

“Mēs savu iesākto turpinām, ir skaidri nosprausts plāns, tas pats attiecas uz sadarbību ar Savienotajām Valstīm. Mainoties valsts vadībai, tāpat kā mūsu gadījumā, nav liela pamata uzskatīt, ka kaut kas var mainīties,” norāda premjers Māris Kučinskis.

“Protams, mūs biedē Trampa izteicieni priekšvēlēšanu kampaņā, bet mums ir jāatceras, ka NATO ir kolektīvās aizsardzības institūcija un arī Varšavas samita lēmumi sargā mūs un apliecina, ka 5. pants nepieciešamības gadījumā darbosies,” teic Saeimas Nacionālās drošības komisijas vadītāja Solvita Āboltiņa.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl