Komentāri
Pieminot 141 cilvēku nogalināšanu, Pakistānā izsludinātas trīs dienu sēras
FOTO: SCANPIX

Pēc vakardienas asiņainā Taliban uzbrukuma skolai, kad tika nogalināts 141 cilvēks, vairums no tiem bērni, Pakistānā izsludinātas trīs dienu sēras. Pakistānas premjers to nosaucis par  lielāko traģēdiju valsts vēsturē un sola uzvarēt cīņā ar teroristiem.

Šodien publicētas to Sešu Taliban kaujinieku  bildes, kuri otrdienas rītā iebruka militārajā skolā Peševarā un astoņas stundas ilgušā slaktiņā nogalināja 132 bērnus un 9 skolas darbiniekus. Dienu pēc vardarbības skolas teritorijā un telpās paveras asiņains skats, atgādinot par nežēlīgo izrēķināšanos.

Politiķi un augstākās militārpersonas solījušas iznīdēt Pakistānas Islāmistu kaujiniekus, kas pēdējo gadu laikā nogalinājuši tūkstošiem mierīgo iedzīvotāju.

”Mēs nedrīkstam aizmirst tos skatus, ko vakar redzējām. Mums tie jāpatur prātā turpinot cīnīties pret terorismu. Viņi nogalināja mūsu bērnus, skatoties tiem sejā. Vakar notika lielākā traģēdija Pakistānas vēsturē,” paziņojis Pakistānas premjerministrs.

Šodien Pakistānā sākušās trīs dienu sēras. Vecāki apglabā savus bērnus, bet daudzās valsts pilsētās ielās izgājuši cilvēki – gan protesta, gan piemiņas gājienos.

Atbildību par masu slepkavību uzņēmies Pakistānas Taliban grupējums, tā viņi esot atriebušies armijai par operācijām pret Islāmistu kaujiniekiem. Viņu rīcību nosodījuši jau citi teroristi – Afganistānas Taliban grupējums, norādot, ka uzbrukums bērniem ir pretrunā ar islāma pamatvērtībām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl