Komentāri
Piedzīvojot izgāšanos vēlēšanās, no amata atkāpjas divi Lielbritānijas premjerministres tuvākie līdzgaitnieki
REUTERS/LETA

Sestdien, 10. jūnijā no amata atkāpušies divi Lielbritānijas premjerministres Terēzas Mejas tuvākie līdzgaitnieki – Niks Timotijs un Fiona Hila, vēsta raidorganizācijas BBC.

Abi premjerministres padomnieki nolēmuši atkāpties no amata pēc vājajiem rezultātiem, kurus Lielbritānijas parlamenta pirmstermiņa vēlēšanās guva valdošā Konservatīvā partija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Timotijs paziņojis, ka uzņemas atbildību par toriju priekšvēlēšanu programmu, kas uzskatīta par vienu no iemesliem, kāpēc Mejas vadītā partija vēlēšanās zaudēja absolūto vairākumu. Savukārt Meja publiski paziņojusi, ka ir gatava saglabāt premjerministres amatu.

Foto: Lielbritānijas vēlēšanas

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl