Piedāvā laimēt divas vietas vienā no pirmajiem “Virgin Galactic” lidojumiem kosmosā

1 komentārs
Piedāvā laimēt divas vietas vienā no pirmajiem “Virgin Galactic” lidojumiem kosmosā
VIRGIN GALACTIC

Labdarības līdzekļu vākšanas platforma “Omaze” piedāvā iespēju laimēt divas vietas agrīnā “Virgin Galactic” komerciālajā lidojumā, vēsta Virgin.com.

Omaze izlozi atbalsta bezpeļņas organizācija, kas cenšas demokratizēt kosmosu un kosmosā nosūtīt dažādu rasu, ekonomikas un disciplīnas pilsoņu astronautus, “Space for Humanity”.

Ikviens var pieteikties un laimēt divas biļetes, lai izbaudītu mikrogravitāciju kosmosa malā uz “Virgin Galactic VSS Unity” klāja, tā paša kosmosa kuģa, kas Ričardu Brensonu nogādāja kosmosā un atpakaļ svētdien, 11. jūlijā. Uzvarējušais dalībnieks un viņu viesis pasažieris iegūs vēsturi kā viens no pirmajiem ikdienas pilsoņiem, kurš ceļojis kosmosa kuģī.


Ričards Brensons sacīja: “Pa bijis kosmosā, es vēl skaidrāk redzu, cik “Virgin Galactic” lielā mērā ir Zemes kosmosa līnija. Mēs esam šeit, lai padarītu kosmosu pieejamāku visiem un pārvērstu nākamo sapņotāju paaudzi par šodienas un rītdienas astronautiem. Iedomājieties pasauli, kurā jebkura vecuma un izcelsmes cilvēkiem ir vienlīdzīga piekļuve kosmosam, savukārt viņiem ir iespēja mūs visus vadīt un iedvesmot šeit uz Zemes – tas palīdzēs šo sapni padarīt par realitāti.”

“Mēs esam tik ārkārtīgi pateicīgi Ričardam Bransonam un “Virgin Galactic” par to, ka viņi mums deva iespēju būt šīs labdarības iniciatīvas izvēlētajai labdarībai,” sacīja “Space for Humanity” izpilddirektore Reičela Lionsa.

“Šis ir vēsturisks brīdis dzīvei uz šīs planētas. Tagad mums ir iespēja dalīties šajā perspektīvā par kopējo labumu. Es ceru, ka, demokratizējot piekļuvi kosmosam, mēs kopīgi atjaunosim attiecības ar savu planētu un viens otru, ļaujot uzplaukt uz planētas un ārpus tās.”

Lai iegūtu vairāk informācijas par iespēju laimēt un iepazīties ar visiem izlozes noteikumiem, jāapmeklē vietne http://omaze.com/space.

Lasi vēl:

1 komentārs