Pie Zviedrijas krastiem atrod, iespējams, Krievijas zemūdeni

Komentāri
Pie Zviedrijas krastiem atrod, iespējams, Krievijas zemūdeni
FOTO: SCANPIX

Zviedrijas austrumu piekrastē jūras dzelmē atrasta apmēram 20 metrus gara zemūdene ar uzrakstiem kirilicā. Neoficiāli izskanējis, ka tā varētu būt zemūdene, ko pērnā gada vasarā tā arī neizdevās atrast.

Zemūdenei nav ārēju bojājumu pazīmju, un visas tās lūkas ir aizvērtas. Zviedrijas jūras spēki apliecinājuši, ka tā ir ārvalstu zemūdene. Pastāv bažas, ka apkalpe nav varējusi izglābties, pirms peldlīdzeklis nogrima.

Jau vēstījām, ka pērnā gada vasarā pie Zviedrijas krastiem tika pamanīta zemūdene, taču Zviedrijas armija nespēja to atrast. Tā arī netika atklāts, kādas valsts zemūdene tā bija.

Tika pieļauts, ka tā bijusi Krievijas zemūdene. Maskava šādus apgalvojumus gan noliedza. Krievijas mediji šorīt raksta, ka šī zemūdene ir Krievijas, bet no Pirmā pasaules kara laikiem

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl