Komentāri
Pie Skotijas krastiem aizturēts kuģis ar divām tonnām kokaīna
Foto: LETA

Pie Skotijas krastiem aizturēts kuģis ar divām tonnām kokaīna, ziņo Francijas un Lielbritānijas robežsardze.

Francijas robežsardze ceturtdien sniegusi informāciju Lielbritānijas kolēģiem par iespējamu narkotiku kontrabandistu kuģi Hamal, kas devies Britu salu virzienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kuģi aptuveni simts kilometru attālumā no Skotijas krastiem pārtvēris Lielbritānijas karakuģis un krasta apsardzes kuģis. Māršalu salās reģistrētais velkonis Hamal pieder kādai Ukrainas kompānijai.

Uz kuģa aizturētas deviņas personas, kuriem pirmdien Aberdīnas tiesā tiks izvirzītas apsūdzības narkotiku kontrabandā lielā apmērā.
Narkotiku kravas apjoms vēl tiek precizēts, bet tā pārsniedz divas tonnas.

Francijas robežsardzei radās aizdomas par kuģi, kad tas aprīļa vidū izbrauca no Kanāriju salām un devās uz Ziemeļeiropu pa neparastu maršrutu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl