Komentāri
Pie Kotdivuāras krastiem jūrā iegāzusies lidmašīna
Foto: Reuters

Sestdien jūrā pie Kotdivuāras krastiem īsi pēc pacelšanās no starptautiskās lidostas galvaspilsētā Abidžanā iegāzusies kravas lidmašīna.

Kā pavēstīja avoti drošības dienestos, lidmašīnā atradās 10 cilvēki un bojā gājuši četri Moldovas pilsoņi un vēl seši cilvēki ievainoti. Lidmašīnu bija nofraktējusi Francijas armija un tā veda armijas kravu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Avoti Francijas armijā paziņoja, ka ievainoto vidū ir Francijas pilsoņi. Avarējusi Ukrainas vai Krievijas turbopropelleru lidmašīna “Antonov”. Tā cietusi avāriju spēcīgā lietū un lidmašīnas atlūzas viļņi skalo krastā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl