Pie ASV vēstniecības Turcijā aizturēts šāvējs

Komentāri
Pie ASV vēstniecības Turcijā aizturēts šāvējs
Foto: LETA

Turcijas mediji ziņo, ka vairākas stundas pēc atentāta pret Krievijas vēstnieku Ankarā otrdien policija aizturējusi vīrieti, kurš sarīkojis apšaudi pie ASV vēstniecības. Vīrietis sācis šaut ar pneimatiski lādējamu medību bisi, ko bija paslēpis zem sava mēteļa. Uzbrucējs paspējis izšaut aptuveni astoņas reizes, pirms viņu aizturēja vēstniecības apsardze.

Neviens cilvēks šajā incidentā nav cietis. ASV vēstniecība jau paziņojusi, ka Amerikas Savienoto Valstu pārstāvniecības Ankarā, Stambulā un Adanā otrdien būs slēgtas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka pirmdien, 19. decembrī, uzbrukumā ar šaujamieroci smagi ievainots Krievijas vēstnieks Turcijā Andrejs Karlovs, kurš no gūtajām traumām miris. Karlovam uzbrukts, kad viņš teicis runu mākslas izstādes atklāšanā Ankarā. Vēstnieks saņēmis šāvienu mugurā, un viņš smagā stāvoklī hospitalizēts.

Aculiecinieki vēstīja, ka 20 līdz 25 gadus vecais uzbrucējs kliedzis “Alepo” un “atriebība”. “Mēs mirstam Alepo, bet jūs mirsiet šeit!” kliedza jaunais vīrietis.

Foto no Krievijas vēstnieka slepkavības

Plašāk par notikumiem Turcijā TV3 ziņās plkst. 19:00!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl