Pie ASV vēstniecības Turcijā aizturēts šāvējs

Komentāri
Pie ASV vēstniecības Turcijā aizturēts šāvējs
Foto: LETA

Turcijas mediji ziņo, ka vairākas stundas pēc atentāta pret Krievijas vēstnieku Ankarā otrdien policija aizturējusi vīrieti, kurš sarīkojis apšaudi pie ASV vēstniecības. Vīrietis sācis šaut ar pneimatiski lādējamu medību bisi, ko bija paslēpis zem sava mēteļa. Uzbrucējs paspējis izšaut aptuveni astoņas reizes, pirms viņu aizturēja vēstniecības apsardze.

Neviens cilvēks šajā incidentā nav cietis. ASV vēstniecība jau paziņojusi, ka Amerikas Savienoto Valstu pārstāvniecības Ankarā, Stambulā un Adanā otrdien būs slēgtas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka pirmdien, 19. decembrī, uzbrukumā ar šaujamieroci smagi ievainots Krievijas vēstnieks Turcijā Andrejs Karlovs, kurš no gūtajām traumām miris. Karlovam uzbrukts, kad viņš teicis runu mākslas izstādes atklāšanā Ankarā. Vēstnieks saņēmis šāvienu mugurā, un viņš smagā stāvoklī hospitalizēts.

Aculiecinieki vēstīja, ka 20 līdz 25 gadus vecais uzbrucējs kliedzis “Alepo” un “atriebība”. “Mēs mirstam Alepo, bet jūs mirsiet šeit!” kliedza jaunais vīrietis.

Foto no Krievijas vēstnieka slepkavības

Plašāk par notikumiem Turcijā TV3 ziņās plkst. 19:00!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl