Pie ASV vēstniecības Turcijā aizturēts šāvējs

Komentāri
Pie ASV vēstniecības Turcijā aizturēts šāvējs
Foto: LETA

Turcijas mediji ziņo, ka vairākas stundas pēc atentāta pret Krievijas vēstnieku Ankarā otrdien policija aizturējusi vīrieti, kurš sarīkojis apšaudi pie ASV vēstniecības. Vīrietis sācis šaut ar pneimatiski lādējamu medību bisi, ko bija paslēpis zem sava mēteļa. Uzbrucējs paspējis izšaut aptuveni astoņas reizes, pirms viņu aizturēja vēstniecības apsardze.

Neviens cilvēks šajā incidentā nav cietis. ASV vēstniecība jau paziņojusi, ka Amerikas Savienoto Valstu pārstāvniecības Ankarā, Stambulā un Adanā otrdien būs slēgtas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka pirmdien, 19. decembrī, uzbrukumā ar šaujamieroci smagi ievainots Krievijas vēstnieks Turcijā Andrejs Karlovs, kurš no gūtajām traumām miris. Karlovam uzbrukts, kad viņš teicis runu mākslas izstādes atklāšanā Ankarā. Vēstnieks saņēmis šāvienu mugurā, un viņš smagā stāvoklī hospitalizēts.

Aculiecinieki vēstīja, ka 20 līdz 25 gadus vecais uzbrucējs kliedzis “Alepo” un “atriebība”. “Mēs mirstam Alepo, bet jūs mirsiet šeit!” kliedza jaunais vīrietis.

Foto no Krievijas vēstnieka slepkavības

Plašāk par notikumiem Turcijā TV3 ziņās plkst. 19:00!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl