Pie ASV vēstniecības Turcijā aizturēts šāvējs

Komentāri
Pie ASV vēstniecības Turcijā aizturēts šāvējs
Foto: LETA

Turcijas mediji ziņo, ka vairākas stundas pēc atentāta pret Krievijas vēstnieku Ankarā otrdien policija aizturējusi vīrieti, kurš sarīkojis apšaudi pie ASV vēstniecības. Vīrietis sācis šaut ar pneimatiski lādējamu medību bisi, ko bija paslēpis zem sava mēteļa. Uzbrucējs paspējis izšaut aptuveni astoņas reizes, pirms viņu aizturēja vēstniecības apsardze.

Neviens cilvēks šajā incidentā nav cietis. ASV vēstniecība jau paziņojusi, ka Amerikas Savienoto Valstu pārstāvniecības Ankarā, Stambulā un Adanā otrdien būs slēgtas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka pirmdien, 19. decembrī, uzbrukumā ar šaujamieroci smagi ievainots Krievijas vēstnieks Turcijā Andrejs Karlovs, kurš no gūtajām traumām miris. Karlovam uzbrukts, kad viņš teicis runu mākslas izstādes atklāšanā Ankarā. Vēstnieks saņēmis šāvienu mugurā, un viņš smagā stāvoklī hospitalizēts.

Aculiecinieki vēstīja, ka 20 līdz 25 gadus vecais uzbrucējs kliedzis “Alepo” un “atriebība”. “Mēs mirstam Alepo, bet jūs mirsiet šeit!” kliedza jaunais vīrietis.

Foto no Krievijas vēstnieka slepkavības

Plašāk par notikumiem Turcijā TV3 ziņās plkst. 19:00!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl