Pie ASV kongresa detonēt spridzekli draudējušais vīrietis padevies

0 Komentāru
Pie ASV kongresa detonēt spridzekli draudējušais vīrietis padevies
IMAGO IMAGES/SCANPIX

Vīrietis pikapā, kas ceturtdien, 19.augustā, pie ASV Kongresa draudēja detonēt spridzekli, padevies policijai.

“Neilgi pēc tam, kad mēs iedevām telefonu, viņš izkāpa no spēkrata un padevās,” žurnālistiem pavēstīja Kapitolija policijas priekšnieks Tomass Mendžers, piebilstot, ka policisti vīrieti pēc tam bez traucējumiem aizturējusi.

Aizturētais, domājams, ir labējais ekstrēmistis, kas pirms tam feisbuka tiešraidē izteica sēriju nesakarīgu draudu un pieprasīja sarunu ar ASV prezidentu Džo Baidenu.

Viņš lamāja demokrātus, pauda neapmierinātību ar ASV valdību un tās politiku Afganistānā, kā arī draudēja ar “revolūciju”.

Mediji ziņoja, ka kāds vīrietis pikapā pie ASV Kongresa ceturtdien draudēja detonēt spridzekli, un varasiestādes veikušas plašu evakuācijas operāciju, norobežojot lielāko daļu Kapitolija. Policija, kā arī Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) aģenti veda pārrunas ar vīrieti pie stūres, kas savu automašīnu novietojis ielas malā blakus Kapitolija ēkai un Kongresa bibliotēkai.

Automašīnas vadītājs bija informējis uz vietas esošo atbildīgo policijas virsnieku, ka viņam ir bumba, un pēc policijas domām, vīrietim rokā esot detonators. Šķitis, ka tas ir tas pats vīrietis, kas feisbuka tiešraidē izteicis sēriju nesakarīgu draudu un pieprasījis sarunu ar ASV prezidentu Džo Baidenu.

0 Komentāru