Komentāri
Pētījums: Lielbritānijā bagātie var cerēt saglabāt labu veselību 20 gadus ilgāk nekā trūcīgie
FOTO: SCANPIX

Lielbritānijas turīgie iedzīvotāji var cerēt saglabāt labu veselību gandrīz 20 gadus ilgāk nekā trūcīgie, ceturtdien paziņojis Nacionālais statistikas birojs.

Turīgo aprindu sievietes Lielbritānijā var cerēt saglabāt relatīvi labu veselību 71,3 gadus, bet trūcīgās daiļā dzimuma pārstāves – vien 52,2 gadus, teikts Nacionālā statistikas biroja ziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt turīgie vīrieši var sagaidīt, ka laba veselība viņiem pieturēsies 70,5 gadus, bet nabagie, līdzīgi kā trūcīgās sievietes, var cerēt tikai uz 52,2 labas veselības gadiem.

Arī trūcīgo Lielbritānijas vīriešu un sieviešu paredzamais dzīves ilgums ir mazāks nekā bagātajiem, attiecīgi par deviņiem gadiem vīriešiem un septiņiem gadiem sievietēm.

Nacionālā statistikas biroja ziņojums balstās uz valdības veselības aprūpes statistikas datiem par laika periodu no 2011. līdz 2013. gadam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl