Pēterburgā noslēdzies Eiropas neonacistu saiets

2 komentāri
Pēterburgā noslēdzies Eiropas neonacistu saiets
Foto: REUTERS/SCANPIX

Pēterburgā noslēdzies visas Eiropas neonacistu saiets, kas bija pirmais šāda veida pasākums. Saieta mērķis, saskaņā ar organizatora pausto, bija nostiprināt Eiropas labējo organizāciju attiecības.

Saietā, kas notika kādā Pēterburgas viesnīcā, piedalījās apmēram 150 delegātu no aptuveni 10 Eiropas partijām, kas ir draudzīgas Krievijas prezidenta Vladimira Putina režīmam. Vienlaikus ārpus viesnīcas, sitot bungas un skaļi kliedzot, protestētāji nosauca sanāksmi par fašistu un nacistu tikšanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mani uztrauc, ka mūsu valstī, kas agrāk cīnījās ar fašismu un kas šodien saka, ka cīnās ar fašismu Ukrainā, nez kādēļ pieļauj šādus notikumus. Turklāt atļauj tos rīkot Ļeņingradas teritorijā, kas visā Krievijā no fašisma un nacisma cieta visvairāk,” stāsta kāda protestētāja, kas iestājas pret šāda saieta rīkošanu.

Likumsargi vairākus protestētājus aizturējuši, izraisot sašutumu, jo neviens neonacists aizturēts nav.

Konference sarīkota laikā, kad Krievija gatavojas 9. maijā svinēt savas uzvaras pār nacistisko Vāciju 70. gadskārtu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl