3 komentāri
“Izbeidziet vardarbību pret sievietēm!” Ķelnes iedzīvotāji iziet ielās, lai vērstos pret islamizāciju
Foto: EPA / LETA

Ķelne notiek masveidīga demonstrācija, kas vērsta pret Angelas Merkeles īstenoto “atvērto durvju” politiku, kuras rezultātā pērn valstī ieradies vairāk nekā miljons patvēruma meklētāju.

Demonstrāciju rīko radikāli labēji kustība PEGIDA, kas vēršas pret imigrantiem. Vienlaikus pilsētas centrā ir pulcējusies dažādu kreiso ekstrēmistu grupējumu apvienība Ķelne pret labējiem.

Lai mēģinātu izvairīties no sadursmēm, abas pretēji noskaņotās nometnes ir norobežojuši policisti. Policija ziņo, ka demonstrētāji ir noskaņoti agresīvi un gaisotne tiek raksturota kā ļoti nokaitēta.

Foto

Kā ziņots, pieaugot sabiedrības sašutumam par policijas nespēju Jaungada naktī savaldīt varmākas un par vēlākajiem centieniem notikušo noklusēt un slēpt, ka noziegumus pastrādājuši imigranti, no amata atbrīvots Ķelnes policijas priekšnieks.

TOP komentāri

 • Mārtiņš Zaļmežs
  +4 +4 0

  Mārtiņš Zaļmežs

  Luk si ir Eiropas Savieniba. Kurs, tik brivi un laipni laida vinus ieksa. Vacija laipni uznem, bet Eiropas Savieniba laida vinus ieksa. Varmacigi uzbrukumi Vacija, vel vieni varmacigi uzbrukumi Somija. Driz ari pareja Eiropa zinos par sadiem notikumiem. Ka Vacijas Policija zinoja:'' Tas nekas Sievietem ir sevi morali jasagatavo, ka tas var notikt!''
 • Pretislāmaimigrantiem
  +3 +3 0

  Pretislāmaimigrantiem

  Tagad sievietem janesa lidz peperspray baloniņi,lai tādam, kas iedomajas, ka var aizskart sievieti,jo kristiete iepūst sejā baloniņa saturu.
 • Haralds Elceris
  +3 +3 0

  Haralds Elceris

  Frau Merķelei сто чёрных хуёв в рот и ржавый якорь в жопу!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl