Pēc žurnālistes slepkavības protestētāji Maltā pieprasa premjera atkāpšanos

Komentāri
Pēc žurnālistes slepkavības protestētāji Maltā pieprasa premjera atkāpšanos
Foto: AP

Maltā nogalinātās žurnālistes slepkava joprojām nav notverts, un sievietes nāve ir izraisījusi plašas demonstrācijas. Protestētāji pieprasa premjerministra atkāpšanos, kā arī policijas un prokuratūras priekšnieku nomaiņu.

Pētniecisko žurnālisti Dafni Kauranu-Galisiju pirms nedēļas nogalināja automašīnā ievietots spridzeklis. Maltas valdība izsludinājusi miljonu eiro lielu atlīdzību par ziņām, kas palīdzēs atrast slepkavas, tomēr nogalinātās žurnālistes ģimenes locekļi paziņojuši, ka valdībai neuzticas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņuprāt, lai izmeklēšana notiktu objektīvi, jānomaina valsts tiesībsargājošo iestāžu vadība. Protestētāji simboliski apmētāja valsts policijas priekšnieka portretu ar monētām.

Uz protesta akciju nebija ieradies ne Maltas premjerministrs, ne lielākās opozīcijas partijas līderis. Viņus abus nogalinātā žurnāliste apsūdzēja korupcijā, bet viņi bija vērsušies pret žurnālisti tiesā par nomelnošanu. 53 gadus vecā žurnāliste savā blogā atspoguļoja tā dēvēto Panamas dokumentu skandālu saiknes ar Maltu un vainoja vietējos politiķus korupcijā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl