Pēc žurnālistes slepkavības protestētāji Maltā pieprasa premjera atkāpšanos

Komentāri
Pēc žurnālistes slepkavības protestētāji Maltā pieprasa premjera atkāpšanos
Foto: AP

Maltā nogalinātās žurnālistes slepkava joprojām nav notverts, un sievietes nāve ir izraisījusi plašas demonstrācijas. Protestētāji pieprasa premjerministra atkāpšanos, kā arī policijas un prokuratūras priekšnieku nomaiņu.

Pētniecisko žurnālisti Dafni Kauranu-Galisiju pirms nedēļas nogalināja automašīnā ievietots spridzeklis. Maltas valdība izsludinājusi miljonu eiro lielu atlīdzību par ziņām, kas palīdzēs atrast slepkavas, tomēr nogalinātās žurnālistes ģimenes locekļi paziņojuši, ka valdībai neuzticas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņuprāt, lai izmeklēšana notiktu objektīvi, jānomaina valsts tiesībsargājošo iestāžu vadība. Protestētāji simboliski apmētāja valsts policijas priekšnieka portretu ar monētām.

Uz protesta akciju nebija ieradies ne Maltas premjerministrs, ne lielākās opozīcijas partijas līderis. Viņus abus nogalinātā žurnāliste apsūdzēja korupcijā, bet viņi bija vērsušies pret žurnālisti tiesā par nomelnošanu. 53 gadus vecā žurnāliste savā blogā atspoguļoja tā dēvēto Panamas dokumentu skandālu saiknes ar Maltu un vainoja vietējos politiķus korupcijā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl