Pēc triju mēnešu meklējumiem ASV izdodas atrast 13 gadus vecu meiteni, kura pazuda pēc vecāku noslepkavošanas

4 komentāri
Pēc triju mēnešu meklējumiem ASV izdodas atrast 13 gadus vecu meiteni, kura pazuda pēc vecāku noslepkavošanas
EPA/AP/SCANPIX

ASV pēc gandrīz trīs mēnešu meklējumiem izdevies atrast jaunu meiteni, kura pazuda pēc viņas vecāku slepkavības oktobrī. Šīs vēsts saviļņojusi nelielo Viskonsinas štata pilsētiņu Baronu.

13 gadus vecā Džeimija Klosa no Viskonsinas štata Baronas pilsētas pazuda 15. oktobrī pēc tam, kad patlaban nenoskaidrota persona ielauzās viņas ģimenes mājās un nošāva abus vecākus. Tika pieļauts, ka jaunā meitene ir nolaupīta.

Izmeklētāji aptaujāja iespējamos lieciniekus, noskatījās dučiem novērošanas video, veica vairākas meklēšanas, no kurām lielākajā piedalījās par divi tūkstoši brīvprātīgo, mēģinot atrast pazudušo Džeimiju, taču viss bez sekmēm.

Tomēr negaidīti – pēc gandrīz triju mēnešu prombūtnes – jaunā meitene tika atrasta tuvējā pilsētā – aptuveni stundas brauciena attālumā no viņas mājām. Džeimija bija izkāmējusi, netīrās drēbēs un apavos, kas viņai krietni par lielu, bet pirmšķietami viņai viss bija kārtībā.

“Esmu saviļņots, mēs katru dienu lūdzām par viņu – ka viņa atgriezīsies pie mums. Jūs jau manā balsī varat dzirdēt, cik nozīmīgs notikums šis ir. Mēs patiesi esam sajūsmā,” pauž Baronas mērs Rons Fladtens.

Likumsargiem arī izdevies aizturēt aizdomās turamo Džeimijas vecāku slepkavībā. Jaunajai meitenei pēc atrašanas sniegta medicīniskā palīdzība.

4 komentāri