Komentāri
Pēc Trampa stāšanās amatā palielinājusies bēgļu plūsma no ASV uz Kanādu

Donalda Trampa stāšanās ASV prezidenta amatā pamatīgi satraukusi Amerikas Savienotajās Valstīs dzīvojošo musulmaņu valstu pilsoņus. ASV mītošie bēgļi, baidoties no situācijas pasliktināšanās, rasisma un ksenofobijas pieauguma, spītējot jebkādiem apstākļiem, cenšas nokļūt Kanādā.

Lai sasniegtu Kanādu, viņi šķērso Ziemeļdakotas štata un Kanādas provinces Manitobas robežu. Vienu šādu gadījumu izdevies dokumentēt Kanādas ziņu aģentūrai “CBC’”. Tas ir stāsts par Muhamedu, kurš, saskaroties ar vardarbību ASV, ar kājām devies uz Kanādu. Viņš aizturēts, brīdī, kad bija jau nonācis Kanādas pusē. Muhameds stāsta, ka ceļš bijis ļoti smags, tomēr uzskata, ka sarežģītais ceļš uz Kanādu – bijis tā vērts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Kanāda piedzīvo bēgļu plūsmu no ASV

‘’Mums teica – redzat to gaismu – tā ir Kanāda. Bija stiprs vējš, sniegs, sals, liels aukstums. Gājām dienu un nakti. Pirmais ko es atceros, kad mūs aizturēja – viņu mums sagādāja siltu tēju. ASV nekad tā nebūtu. Kanādā ir labākā attieksme pret cilvēkiem,’’ teic Ganas pilsonis, kurš bēga no ASV.

Šāda tendence kļūst arvien izplatītāka – kopš novembra Kanādas bēgļu aģentūra palīdzējusi jau vairāk nekā simt patvēruma lūdzējiem – tas ir vairāk nekā iepriekš gada laikā. Vēl vairāk nekā divi simti bēgļu šogad ir aizturēti.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl