Komentāri
Pēc Trampa stāšanās amatā palielinājusies bēgļu plūsma no ASV uz Kanādu

Donalda Trampa stāšanās ASV prezidenta amatā pamatīgi satraukusi Amerikas Savienotajās Valstīs dzīvojošo musulmaņu valstu pilsoņus. ASV mītošie bēgļi, baidoties no situācijas pasliktināšanās, rasisma un ksenofobijas pieauguma, spītējot jebkādiem apstākļiem, cenšas nokļūt Kanādā.

Lai sasniegtu Kanādu, viņi šķērso Ziemeļdakotas štata un Kanādas provinces Manitobas robežu. Vienu šādu gadījumu izdevies dokumentēt Kanādas ziņu aģentūrai “CBC’”. Tas ir stāsts par Muhamedu, kurš, saskaroties ar vardarbību ASV, ar kājām devies uz Kanādu. Viņš aizturēts, brīdī, kad bija jau nonācis Kanādas pusē. Muhameds stāsta, ka ceļš bijis ļoti smags, tomēr uzskata, ka sarežģītais ceļš uz Kanādu – bijis tā vērts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Kanāda piedzīvo bēgļu plūsmu no ASV

‘’Mums teica – redzat to gaismu – tā ir Kanāda. Bija stiprs vējš, sniegs, sals, liels aukstums. Gājām dienu un nakti. Pirmais ko es atceros, kad mūs aizturēja – viņu mums sagādāja siltu tēju. ASV nekad tā nebūtu. Kanādā ir labākā attieksme pret cilvēkiem,’’ teic Ganas pilsonis, kurš bēga no ASV.

Šāda tendence kļūst arvien izplatītāka – kopš novembra Kanādas bēgļu aģentūra palīdzējusi jau vairāk nekā simt patvēruma lūdzējiem – tas ir vairāk nekā iepriekš gada laikā. Vēl vairāk nekā divi simti bēgļu šogad ir aizturēti.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl