Komentāri
Pēc Trampa ievēlēšanas strauji pieaugusi vardarbība pret musulmaņiem un imigrantiem
FOTO: LETA

ASV ne tikai nerimst pret Donaldu Trampu vērstie protesti, bet nedēļas laikā reģistrēts ievērojams skaits uzbrukumu, kas vērsti pret imigrantiem, musulmaņiem un melnādainajiem ASV iedzīvotājiem, ar šādu paziņojumu nākuši klājā cilvēktiesību aktīvisti.

Nedēļas laikā reģistrēti virkne uzbrukumu ielās, mācību iestādēs. Tāpat reģistrēti arī gadījumi, kad nodedzināti vai izdemolēti atsevišķu reliģiju centri. Lielu spiedienu izjūt arī ASV dzīvojošie meksikāņi.

Amatpersonas gan norāda, ka notiekošo nevar 100% saistīt ar Trampa uzvaru vēlēšanās, tomēr viņa priekšvēlēšanu laikā izteiktie skaļie paziņojumi par musulmaņu neielaišanu valstī un sienas būvēšanu, lai apturētu nelegālo imigrāciju, tā teikt ”pielējuši eļļu ugunij” un saasinājuši jau tā nokaitēto situāciju.

Tiesa, pēc vēlēšanām no Trampa interneta vietnes pazudis paziņojums par aizliegumu musulmaņiem iebraukt ASV.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl