Komentāri
Pēc Trampa ievēlēšanas strauji pieaugusi vardarbība pret musulmaņiem un imigrantiem
FOTO: LETA

ASV ne tikai nerimst pret Donaldu Trampu vērstie protesti, bet nedēļas laikā reģistrēts ievērojams skaits uzbrukumu, kas vērsti pret imigrantiem, musulmaņiem un melnādainajiem ASV iedzīvotājiem, ar šādu paziņojumu nākuši klājā cilvēktiesību aktīvisti.

Nedēļas laikā reģistrēti virkne uzbrukumu ielās, mācību iestādēs. Tāpat reģistrēti arī gadījumi, kad nodedzināti vai izdemolēti atsevišķu reliģiju centri. Lielu spiedienu izjūt arī ASV dzīvojošie meksikāņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Amatpersonas gan norāda, ka notiekošo nevar 100% saistīt ar Trampa uzvaru vēlēšanās, tomēr viņa priekšvēlēšanu laikā izteiktie skaļie paziņojumi par musulmaņu neielaišanu valstī un sienas būvēšanu, lai apturētu nelegālo imigrāciju, tā teikt ”pielējuši eļļu ugunij” un saasinājuši jau tā nokaitēto situāciju.

Tiesa, pēc vēlēšanām no Trampa interneta vietnes pazudis paziņojums par aizliegumu musulmaņiem iebraukt ASV.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl