Pēc televīzijas debatēm nostiprinās Klintones pozīcijas, liecina aptaujas

Komentāri
Pēc televīzijas debatēm nostiprinās Klintones pozīcijas, liecina aptaujas
FOTO: LETA

ASV gatavojas jau pēc mēneša gaidāmajām prezidenta vēlēšanām. Jaunākās aptaujas liecina, ka Demokrātu virzītā prezidenta amata kandidāte Hilarija Klintone pēc televīzijas debatēm nostiprinājusi savu pārsvaru pār republikāņu kandidātu Donaldu Trampu.

Mediju kompānijas Mornig Consult veiktajā aptauja liecina , ka Klintoni šobrīd gatavi atbalstīt 42% vēlētāju, bet Trampu – 36%, savukārt telekanāla CNN un tirgus izpētes kompānijas ORC aptaujā Klintoni atbalsta 47%, bet Trampu – 42% respondentu.

Vairākas sabiedriskās domas aptaujas tā sauktajos svārstīgajos štatos, īpaši Floridā, Pensilvānijā un Ziemeļkarolīnā, arī uzrāda Klintones pozīciju nostiprināšanos.

Tomēr svarīgajā Ohaio štatā vadībā joprojām ir Tramps.

Politikas eksperti min, ka viens no iemesliem Klintones pozīciju nostiprināšanai varētu būt nodokļu skandāli, kuros pēdējās nedēļas laikā iepīts skandalozais republikāņu kandidāts Donalds Tramps.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl