Komentāri
Pēc sprādzieniem Briselē smagā stāvoklī vēl aizvien ir 63 cilvēki
EPA/ LETA

2016. gada 22. marta rītā Briseles Zaventemas lidostā un Malbeek metro stacijā notika sprādzieni, kuru rezultātā 31 cilvēks gājis bojā, 316 ievainoti, no kuriem 121 cilvēks tika hospitalizēts, bet 63 joprojām atrodas smagā stāvoklī, jaunāko informāciju sniedz Latvijas Ārlietu ministrija.

Briseles Lidosta ir slēgta līdz sestdienai, 26. martam ieskaitot. Sabiedriskais transport darbojas, tai skaita Briseles metro, izņemot atsevišķas stacijas. Dzelzceļa stacijās ir ieviesta pastiprināta pasažieru un bagāžas pārbaude, tāpēc ir jārēķinās ar rindām, lai iekļūtu stacijās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Briselē ir noteikts 3.drošības līmenis.

Latvijas valstspiederīgie, kuriem ir nepieciešama konsulārā palīdzība, tiek aicināti sazināties ar Latvijas vēstniecību Beļģijā, Briselē, pa tālruni: +32 477 182 435 vai +32 22 383 236. Informācija tuviniekiem Latvijā pieejama, sazinoties ar Konsulārā departamenta Sekretariātu pa tālruni: +371 67016 364.

airBaltic informē, ka reisi uz un no Briseles 25. martā, 26. martā un 27. martā ir atcelti. Pasažieri tiek aicināti sazināties ar aviokompāniju.

Ārlietu ministrija aicina ceļotājus no Latvijas, kuri atrodas vai tuvākajā laikā plāno doties uz Beļģiju, rūpīgi sekot līdzi aktuālajai informācijai Latvijas un Beļģijas plašsaziņas līdzekļos par drošības situāciju Briselē un Briseles galvaspilsētas reģionā un iespējamiem pārvietošanās ierobežojumiem.

Ārkārtas situācijā aicinām nekavējoties sazināties ar Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežurantu pa tālruni: +371 26 33 77 11 vai e-pastu: palidziba@mfa.gov.lv

Ārlietu ministrija stingri iesaka jebkurai personai, kas dodas uz ārvalstīm, pirms ceļošanas iegādāties dzīvības un veselības apdrošināšanas polisi, kas paredz arī personas repatriāciju slimības vai nāves gadījumā, kā arī reģistrēties konsulārajā reģistrā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl