Pēc piecu dienu darbinieku streika Eifeļa tornis atsāk darbu

Komentāri
Pēc piecu dienu darbinieku streika Eifeļa tornis atsāk darbu
Foto: AFP/LETA

Pēc piecu dienu ilga darbinieku streika svētdien, 18. decembrī, darbu atsācis viens no iecienītākajiem tūristu apmeklējuma objektiem Parīzē  – Eifeļa tornis.

Eifeļa tornis bija slēgts kopš otrdienas, darbiniekiem protestējot pret plānoto krāsas noņemšanu pirms torņa pārkrāsošanas, kas iecerēta nākamgad.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arodbiedrība norādīja, ka tik plaši krāsas noņemšanas darbi plānoti pirmo reizi un rada riskus darbinieku veselībai. Pirms diviem mēnešiem torņa operatorkompānijai tika piemērota vairāk nekā 18 tūkstošu eiro liela sodanauda par darbinieku nepasargāšanu no svina iedarbības renovācijas darbos torņa pirmajā stāvā. Šis bija jau trešais Eifeļa torņa darbinieku streiks šogad.

Pērn biļeti Eifeļa torņa apmeklējumam iegādājās septiņi miljoni cilvēku, kas padara torni par vienu no populārākajām tūristu apskates vietām ne tikai Parīzē – bet arī visā pasaulē.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl