Pēc pazušanas krūmos Austrālijā atrasts un izglābts trīsgadīgs zēns

0 Komentāru
Pēc pazušanas krūmos Austrālijā atrasts un izglābts trīsgadīgs zēns
NSW POLICE

Trīs gadus vecs zēns, kurš pirms četrām dienām pazuda krūmos Austrālijā, ir atrasts un nogādāts drošībā, vēsta “BBC News”.

Entoniju “AJ” Elfalaku pirmdien, 6. septembrī, pamanīja policijas helikopteri, dzerot ūdeni no upes, kas atrodas viņa ģimenes īpašumā Jaundienvidvelsas laukos. Mazais zēns, kuram ir autisms un kurš nerunā, pēdējo reizi pie mājas bija redzēts piektdien. Viņa ģimene baidījās, ka viņš ir nolaupīts.

Bet glābēji zēnu atrada upes krastā apmēram 500 metrus no viņa mājas milzīgajā īpašumā “Putty”, štata ziemeļos.

Jaunās Dienvidvelsas policijas kopīgotajos kadros var dzirdēt glābējus sakām: “Mums ir zēns”.

Varas iestādes paziņoja, ka zēns ir guvis dažus skrāpējumus apakšstilbos un tika atrasts slapjās drēbēs, bet citādi ar viņa veselību viss ir kārtībā.

Viņa tēvs Entonijs Elfalaks dēla atrašanu nosauca par “brīnumu”.

Vairāk nekā 100 virsnieku un brīvprātīgo pavadīja vairākas dienas, meklējot zēnu krūmos. Viņi agrāk bija gājuši pāri teritorijai, kur viņš galu galā tika atrasts.

“Viņu ir sakodušas skudras, un viņš ir nokritis, bet viņš ir dzīvs. Viņš ir dzīvs,” televīzijas darbiniekiem sacīja gavilējošais atrastā bērna tēvs.

“Es zinu, ka rīkojos izmisīgi, bet neviens nevar saprast, kā tas ir, pārdzīvot to, ko mēs pārdzīvojām. Es jūtos neticami,” viņš turpināja.

Arī premjerministrs Skots Morisons pauda atvieglojumu par pazudušā bērna atrašanu, mikroblogošanas vietnē “Twitter” ierakstot, ka ir “priecīgs dzirdēt, ka ir drošībā”.

“Es nevaru iedomāties, cik traumatiska šī pieredze bijusi bērnam un viņa vecākiem,” viņš teica.

Zēns piektdienas rītā spēlējās ar brāļiem un parasti turējās cieši pie mātes. Nav skaidrs, kāpēc zēns bija aizklīdis, sacīja viņa vecāki.

Policija svētdien, 5. septembrī, konfiscēja baltu transportlīdzekli, uzskatot, ka izmeklē nolaupīšanas lietu.

0 Komentāru