Komentāri
Pēc neuzticības izteikšanas Reivasam Igaunijā sākas sarunas par jaunas valdības veidošanu

Trīs Igaunijas partijas pēc parlamentā notikušā neuzticības balsojuma premjerministram Tāvi Reivasam sākušās konsultācijas par koalīcijas veidošanu.

Partijas paziņojušas, ka iestājas par sadarbībai un jaunām idejām atvērtas valdības veidošanu un solījušas nenovirzīties no līdzšinējiem Igaunijas aizsardzības politikas un ārpolitikas principiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka kaimiņvalsts parlaments vakar izteica neuzticību premjeram un  valdībai. Pēc premjera demisijas iesniegšanas valsts prezidentei Kersti Kaljulaidai 14 dienu laikā būs jāizvirza premjerministra amata kandidāts, kuram savukārt būs vēl 2 nedēļas, lai ziņotu parlamentam par nākamās valdības veidošanas principiem un saņemtu tā atbalstu.

Premjera Tāvi Reivasa otrā valdība koalīcijā ar sociāldemokrātiem un tēvzemiešiem darbu sāka pērnā gada aprīlī.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl