Komentāri

Prokrievisko separātistu uzbrukums Mariupolei, kurā bojā gāja 30 civiliedzīvotāji, izraisījis sašutumu starptautiskajā sabiedrībā. Jaunu sparu guvusi ideja par papildus sankcijām pret Krieviju. Mariupoles bombardēšana Krievijai var atnest jaunas sankcijas. Ukraina sola vērsties Hāgas tribunālā.

Uzbrukumu Mariupolei nosodījis ANO ģenerālsekretārs, NATO vadība, ASV prezidents un pat Romas pāvests.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau aizvadītās nedēļas nogalē ANO drošības padome sagatavoja paziņojumu, kurā nosodīja Mariupoles bombardēšanu. Tomēr Krievija tā pieņemšanu kārtējo reizi bloķēja. Reaģējot uz to, Lietuva, kas šobrīd ir drošības padomes locekle, pieprasīja sasaukt padomes ārkārtas sēdi. Tā ir jau 29. sēde, kurā apspriests Ukrainas jautājums.

Tikmēr Ukrainas varas iestādes izlēmušas vērsties starptautiskajā Hāgas tribunālā, prasot uzbrukuma rīkotājus tiesāt par noziegumiem pret cilvēci.

Petro Porošenko, Ukrainas prezidents:

Ukrainas slepeno dienestu un likumsargu sagādātie pierādījumi, par to, kas sarīkoja šo terora aktu, ir pietiekami, lai tā sauktās Doņeckas un Luhanskas tautas republikas tiktu starptautiski atzītas par teroristiskām organizācijām.

Šonedēļ ārkārtas sanāksmē tiksies arī Eiropas Savienības valstu ārlietu ministri. Iespējamā pret Krieviju vērsto sankciju atcelšana līdz ar uzbrukumu Mariupolei pazudusi no dienaskārtības. Tā vietā atkal uzbangojušas runas par jaunām sankcijām pret Krieviju, kura atbalsta separātistus.

Tikmēr Krievijas prese ziņo, ka jaunu sparu ieguvusi ideja par tās banku izslēgšanu no starptautiskās maksājumu sistēmas SWIFT. Tas paralizētu starptautisku maksājumu veikšanu no Krievijas bankām un trauslajam valsts finanšu sektoram varētu radīt katastrofālas sekas.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl