Komentāri
Pēc letālajām sadursmēm Ēģipte atceļ visas futbola spēles
FOTO: SCANPIX

Pēc Kairas policijas un futbola kluba Zamalek līdzjutēju sadursmēm Ēģipte pirmdien uz nenoteiktu laiku atcēlusi visas futbola spēles.

Kairā svētdien futbola kluba Zamalek līdzjutēju un policijas sadursmēs dzīvību zaudēja aptuveni 20 cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ēģiptes prokuratūra sākotnēji ziņoja, ka miruši 22 cilvēki, bet Veselības ministrijas pārstāvis aģentūrai Reuters norādīja, ka saskaņā ar jaunāko informāciju gājuši bojā 19 cilvēki.

Savukārt Zamalek līdzjutēju lapā sociālajā tīklā Facebook teikts, ka viņiem ir 28 upuri.

Jau ziņots, ka sadursmes izcēlās, kad līdzjutēji mēģināja ielauzties stadionā, kur bija paredzēta spēle starp Zamalek un klubu Enbi.

Iekšlietu ministrija bija noteikusi, ka uz Zamalek un Enbi maču rīkotāji drīkst pārdot tikai 10 000 biļešu, kas ātri tika izpirktas.

Policija centās izklīdināt tūkstošiem bez biļetēm palikušo līdzjutēju, kas bija sapulcējušies pie stadiona, bet drūzma pārauga sadursmēs.

Neņemot vērā vardarbību, mačs tomēr notika. Tā sākums aizkavējās par 30 minūtēm. Spēle beidzās ar rezultātu 1:1.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl