Komentāri

Masu nemieri izcēlušies Armēnijā, un vismaz 14 cilvēki ievainoti sadursmēs starp policiju un protestētājiem, kuri pieprasīja bērnu slepkavībās apsūdzēta Krievijas karavīra tiesāšanu.

Krievijas bāzes Gjumri pilsētā karavīrs Valērijs Permjakovs pirmdien esot atzinies, ka viņš nošāvis sešus vienas ģimenes locekļus, tostarp arī divus gadus vecu bērnu. Vēl viens mazulis nopietni ievainots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceturtdien vairāki tūkstoši cilvēku pulcējās ģimenes bērēs, bet policija neļāva šiem cilvēkiem pēc tam doties uz Krievijas konsulātu. Vismaz pieci policisti un deviņi protestētāji sadursmēs tika ievainoti.

V. Permjakovs šobrīd atrodas armijas bāzē Gjumri, kur tika nogādāts otrdien pēc aizturēšanas uz robežas. Saniknotie iedzīvotāji pieprasa, lai viņu tiesātu Armēnijā.

Uzbrukušais karavīrs – Valērijs Permjakovs (Valery Permyakov) – esot šāvis, izmantojot Kalašņikova automātu.

Vīrietis tika aizturēts netālu no Armēnijas-Turcijas robežas Armēnijas policijas izsludinātā uzbrucēja aizturēšanas operācijā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl