2 komentāri
Pēc Krievijas diplomātu izraidīšanas no ASV Maskavā slēdz skolu, kurā mācās ASV diplomātu bērni
FOTO: LETA

Krievija uz jaunajām ASV sankcijām par kiberuzbrukumiem ASV amatpersonām reaģējusi, slēdzot angloamerikāņu skolu Maskavā, kurā mācās ASV, Lielbritānijas un Kanādas vēstniecību darbinieku bērni, kā arī citi ASV un ārvalstu pilsoņu bērni.

Saskaņā ar jaunāko informāciju tur mācās 1200 bērnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar valdības rīkojumu arī liegta piekļuve ASV vēstniecības atpūtas namam Serebrjanij Boras rajonā Piemaskavā.

Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses pārstāvis Dmitrijs Peskovs paziņojis, ka Krievijas atbildes reakcija uz sankcijām radīs Amerikas Savienotajām Valstīm “ievērojamu diskomfortu”.

Atbildot uz Krievijas kiberuzbrukumiem ASV prezidenta vēlēšanu laikā, Maskavai noteiktas jaunas sankcijas.

Atgādinām, ka redzamākais ASV solis vakar bija 35 Krievijas diplomātu iecelšana ”persona non grata” kārtā jeb izraidīšana no Amerikas Savienotajām Valstīm. Vēl pēdējās nedēļas amatā esošais ASV galva Baraks Obama norāda, ka sankcijas ir atbilde Krievijas agresīvajai rīcībai.

Tāpat dažādi ierobežojumi noteikti citām Krievijas institūcijām un uzņēmumiem. Nevēlamajām personām dotas trīs diennaktis, lai pamestu ASV teritoriju. Obama arī brīdināja, ka tuvākajā laikā sankcijas var tikt paplašinātas.

TOP komentāri

  • @RaitisMr
    0 0 0

    @RaitisMr

    jaa kāds no latvijas ir uztaisijis ,...kaut ko ..un tiek izraidits no tas valsts ...jo ir parkapis tas valsts ...kaut ko ..kas ir ..tik liels kad izraida no valsts ,...es sanemu vinu atpkal latvija un nosauju pohuja ...
    bet jaaa ..kāds ...ir izraidits jo kaut kas tur kaut ...kaaa ...taa nemedz but ..cik zinu ...paldies
  • Aldis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl