2 komentāri
Pēc Krievijas diplomātu izraidīšanas no ASV Maskavā slēdz skolu, kurā mācās ASV diplomātu bērni
FOTO: LETA

Krievija uz jaunajām ASV sankcijām par kiberuzbrukumiem ASV amatpersonām reaģējusi, slēdzot angloamerikāņu skolu Maskavā, kurā mācās ASV, Lielbritānijas un Kanādas vēstniecību darbinieku bērni, kā arī citi ASV un ārvalstu pilsoņu bērni.

Saskaņā ar jaunāko informāciju tur mācās 1200 bērnu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar valdības rīkojumu arī liegta piekļuve ASV vēstniecības atpūtas namam Serebrjanij Boras rajonā Piemaskavā.

Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses pārstāvis Dmitrijs Peskovs paziņojis, ka Krievijas atbildes reakcija uz sankcijām radīs Amerikas Savienotajām Valstīm “ievērojamu diskomfortu”.

Atbildot uz Krievijas kiberuzbrukumiem ASV prezidenta vēlēšanu laikā, Maskavai noteiktas jaunas sankcijas.

Atgādinām, ka redzamākais ASV solis vakar bija 35 Krievijas diplomātu iecelšana ”persona non grata” kārtā jeb izraidīšana no Amerikas Savienotajām Valstīm. Vēl pēdējās nedēļas amatā esošais ASV galva Baraks Obama norāda, ka sankcijas ir atbilde Krievijas agresīvajai rīcībai.

Tāpat dažādi ierobežojumi noteikti citām Krievijas institūcijām un uzņēmumiem. Nevēlamajām personām dotas trīs diennaktis, lai pamestu ASV teritoriju. Obama arī brīdināja, ka tuvākajā laikā sankcijas var tikt paplašinātas.

TOP komentāri

  • @RaitisMr
    0 0 0

    @RaitisMr

    jaa kāds no latvijas ir uztaisijis ,...kaut ko ..un tiek izraidits no tas valsts ...jo ir parkapis tas valsts ...kaut ko ..kas ir ..tik liels kad izraida no valsts ,...es sanemu vinu atpkal latvija un nosauju pohuja ...
    bet jaaa ..kāds ...ir izraidits jo kaut kas tur kaut ...kaaa ...taa nemedz but ..cik zinu ...paldies
  • Aldis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl