Pēc kāda vīrieša slepkavības bēgļi sarīko masu nekārtības Spānijā

3 komentāri
Pēc kāda vīrieša slepkavības bēgļi sarīko masu nekārtības Spānijā
FOTO: LETA

Pēc kāda vīrieša slepkavības imigranti Spānijas piekrastes pilsētā Roketā sarīkojuši masu nekārtības.

Šajā pilsētā uzturas daudz imigrantu no Āfrikas, kuri strādā vietējās fermās. Nekārtības sākušās, kad kāds Gvinejas-Bisavas izcelsmes vīrietis nogalināts strīda laikā pēc satiksmes negadījuma. Migrantu pūlis dedzinājis atkritumu urnas, mētājis pudeles un akmeņus, līdz iejaukties nācies policijai.

Tikmēr ar imigrantiem varas iestādes netiek galā arī otrā Eiropas galā. Grieķijā kādā benzīntankā pie robežas ar Maķedoniju izaugusi migrantu pilsētiņa.

Maķedonija, kuru bēgļi izmanto tranzītam uz pārtikušo Rietumeiropu, samazinājusi cilvēku skaitu, ko ik dienas laiž pār robežu.

Atlikušie aptuveni 1000 cilvēki cenšas arvien aukstākos ziemas vakarus pārlaist benzīntankā. Te gan jāpiebilst, ka, iestājoties aukstajam laikam, reizē arī strauji krities to bēgļu skaits, kuri cenšas Eiropā iekļūt caur Grieķiju.

TOP komentāri

 • Griša
  +2 +2 0

  Griša

  Nu un Latviju tiem ir paredzēts noslaucīt no zemes virsas.Kādi vēl te streiki-tie maitas ir ieradušies iznīcināt visu,ko cilvēki ir būvējuši.Un policijai bija viņus nevis jāaptur,bet gan jālikvidē kā slimius suņus.
 • Valdis
  +1 +1 0

  Valdis

  Politkorektums iznīcina nācijas,un teroristus ceļ kunga godā.Likvidēt tos mūdžus,un lieta darīta.Nav ko te pulcēties,kā uz nošaušanu-tā vien prasās.
 • Valters Visockis
  0 0 0

  Valters Visockis

  Griša...Tu neesi politkorekts!!!Kad Hitlers par komunistiem teica to pašu,viņu vēl tagad uzskata par ļaunuma iemiesojumu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl