Pēc “Irmas” atklājas briesmīgas ainas: norauti māju jumti, sagāzti koki, īsta postaža

Komentāri

Amerikā vairāki štati sāk attapties pēc viesuļvētras “Irma”, kas tiem ar orkāna spēku brāzās pāri pirms dažām dienām. Tūkstošiem māju nopostītas, vēl vairākas – atstātas bez elektrības padeves, pilsētu ielās valda haoss – sagāzušies koki un uz ceļiem mētājas norauti jumti un citas ēku detaļas. Tikmēr kādā veco ļaužu aprūpes centrā gājuši bojā astoņi sirmgalvji.

Pēc viesuļvētras Irma izraisītā elektrības pārrāvuma pansionātā, kas atrodas Floridas štata pilsētā Holivuda, atrasti miruši astoņi pacienti. Policija notikušo izmeklē, taču sākotnējā informācija liecina, ka sirmgalvji gājuši bojā pārkarstot, jo aprūpes centrā nedarbojās gaisa kondicionēšanas sistēma. Šis traģiskais negadījums raisījis bažas par citu sirmgalvju drošību, kas dzīvo Floridā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Bils Nelsons
Floridas senators

Šis patiešām ir gigantisks skandāls – ar astoņiem bojāgājušajiem. Policija izmeklēšanas laikā noskaidros precīzus nāves iemeslus. Šobrīd svarīgākais ir novērst, lai kas līdzīgs neatkārtojas citos pansionātos, no kuriem daudz ir lauku apvidos, turklāt bez tik lieliem resursiem, kādi bija šajā aprūpes namā.

Citās Floridas štata pilsētās atklājas briesmīgas ainas – uz ielām un ēkām sakrituši koki, visapkārt mētājas norauti māju jumti, sagāztas uzpildes stacijas. Dramatiska ir arī situācija treilerparkos, plūdi un vējš cilvēku piekabju mājas gandrīz iznīcinājuši.

Orkāna “Irma” dēļ Floridas štatā bojā gājuši 15, Dienvidkarolīnas štatā – četri, bet Džordžijas štatā – divi cilvēki. Karību jūras salās dzīvību zaudējuši 38 iedzīvotāji.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl