Komentāri

Amerikā vairāki štati sāk attapties pēc viesuļvētras “Irma”, kas tiem ar orkāna spēku brāzās pāri pirms dažām dienām. Tūkstošiem māju nopostītas, vēl vairākas – atstātas bez elektrības padeves, pilsētu ielās valda haoss – sagāzušies koki un uz ceļiem mētājas norauti jumti un citas ēku detaļas. Tikmēr kādā veco ļaužu aprūpes centrā gājuši bojā astoņi sirmgalvji.

Pēc viesuļvētras Irma izraisītā elektrības pārrāvuma pansionātā, kas atrodas Floridas štata pilsētā Holivuda, atrasti miruši astoņi pacienti. Policija notikušo izmeklē, taču sākotnējā informācija liecina, ka sirmgalvji gājuši bojā pārkarstot, jo aprūpes centrā nedarbojās gaisa kondicionēšanas sistēma. Šis traģiskais negadījums raisījis bažas par citu sirmgalvju drošību, kas dzīvo Floridā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Bils Nelsons
Floridas senators

Šis patiešām ir gigantisks skandāls – ar astoņiem bojāgājušajiem. Policija izmeklēšanas laikā noskaidros precīzus nāves iemeslus. Šobrīd svarīgākais ir novērst, lai kas līdzīgs neatkārtojas citos pansionātos, no kuriem daudz ir lauku apvidos, turklāt bez tik lieliem resursiem, kādi bija šajā aprūpes namā.

Citās Floridas štata pilsētās atklājas briesmīgas ainas – uz ielām un ēkām sakrituši koki, visapkārt mētājas norauti māju jumti, sagāztas uzpildes stacijas. Dramatiska ir arī situācija treilerparkos, plūdi un vējš cilvēku piekabju mājas gandrīz iznīcinājuši.

Orkāna “Irma” dēļ Floridas štatā bojā gājuši 15, Dienvidkarolīnas štatā – četri, bet Džordžijas štatā – divi cilvēki. Karību jūras salās dzīvību zaudējuši 38 iedzīvotāji.

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl