Pēc ilgstošas ​​tiesas prāvas izbeigšanas “Twitter” trešajā ceturksnī cieš 537 miljonu dolāru zaudējumus

0 Komentāru
Pēc ilgstošas ​​tiesas prāvas izbeigšanas “Twitter” trešajā ceturksnī cieš 537 miljonu dolāru zaudējumus
REUTERS/SCANPIX

ASV mikroblogošanas vietne “Twitter” šā gada trešajā ceturksnī zaudējusi vairāk nekā pusmiljardu ASV dolāru pēc tam, kad samaksājusi 809,5 miljonus ASV dolāru tiesvedības izdevumos, vēsta “BBC News”.

Sociālo mediju gigants tika apsūdzēts par investoru maldināšanu par to, cik lietotāju katru mēnesi aktīvi izmantoja “Twitter” un par to, cik bieži viņi aplūkoja “Twitter” laika skalu.

Tomēr, neraugoties uz attiecīgo vienreizējo maksu tiesvedības izdevumos, “Twitter” ceturkšņa ieņēmumi pieauga par 37% –  līdz 1,3 miljardiem ASV dolāru, jo tai izdevās novērst “Apple” privātuma izmaiņu negatīvo ietekmi, kas skāra tādus konkurentus kā “Snap” un “Facebook”. Tādējādi “Twitter” akciju vērtība pieauga par 3%.

Septembrī “Twitter” piekrita izšķirt kolektīvo tā akcionāru prasību, kas datēta ar 2016. gadu. Uzņēmums noliedza jebkādu pārkāpumu, taču piekrita izmantot skaidru naudu, lai nokārtotu prasību, norādot, ka tas kaitēs uzņēmuma attiecīgā ceturkšņa rezultātam, kas arī sekoja – sociālo mediju gigants ziņoja par 537 miljonu ASV dolāru tīrajiem zaudējumiem šā gada trešajā ceturksnī.

Tomēr atšķirībā no konkurenta “Snap”, kura akciju vērtība pagājušajā nedēļā kritās par 25%, “Twitter” samērā maz skāra “Apple” privātuma izmaiņas. Ceturkšņa laikā “Twitter” nopelnīja 1,14 miljardus ASV dolāru no reklāmas ieņēmumiem, un “Apple” privātuma izmaiņu ietekme ir “minimāla”, jo lielākā daļa tā reklāmdevēju nepaļaujas uz īpaši mērķētām reklāmām.

“Twitter” finanšu direktors Neds Segals sarunā ar tirgus analītiķiem atklājis, ka platforma paplašina savu mērķtiecīgo reklāmas biznesu, piemēram, ieviešot tēmas, kurām lietotāji var sekot “Twitter”. “Liela daļa no tā ir iespējas, kas mums ir priekšā,” viņš teica.

“Apple” privātuma atjauninājumi tika plaši ieviesti jūnijā, un tie neļauj digitālajiem reklāmdevējiem izsekot “iPhone” lietotājiem bez viņu piekrišanas.

0 Komentāru