Pēc ierobežojumu atcelšanas Ķīnas iedzīvotāji ”pārpludina” parkus un restorānus; eksperti satraukti par infekcijas ”trešo vilni”

Ķīnā koronavīrusa gadījumu skaita pieaugums turpina palēnināties – 7. aprīlī ziņots, ka pirmo reizi kopš uzliesmojuma janvārī 24 stundu laikā neviens nav reģistrēts neviens jauns nāves gadījums no ”Covid-19”. Kā ziņo CNN, aizvadītajās brīvdienās par spīti ekspertu brīdinājumiem, dabas takas un tūrisma objekti bijuši ļaužu pārpildīti.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Čiksa
 • Igors Polo

  Igors Polo

  Ja butu tads virus bled vinjs ta vienkarsi nepazudiz valsti kur divo vairak ka 1miljards cilveku kadu hujnju grib iestastit mums!!!
 • Igors Polo

  Igors Polo

  Tada covid nemaz nav ble tas viss izskaras pec tik debila teatra ka smiekli nak,...tiko menesi atpakal Ķina 10 dienas ceļ slimnicas viss pizgec tagad jau viss laimiigas beigas slimnicas ciet visi priecajas un viss notiek....nu ble lēts teatris!!un milojoniem aiti kas tam visam tic!!!
 • Ervins Fon Braunfelds

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!