Komentāri
Pēc Francijas patvēruma meklētāju centra nodedzināšanas meklē patvērumu bēgļiem
FOTO: LETA

Ugunsgrēkā nopostītās Francijas Dankērkas bēgļu nometnes iemītnieki palikuši bez mājām un atbildīgajām iestādēm pagaidām nav risinājuma, kur izvietot teju 1000 cilvēku.

Vakar tika apdzēstas pēdējās liesmas Dankērkas nometnē, kas atrodas vien trīsdesmit kilometrus no bēdīgi slavenās Kalē nometnes, kuru Francijas valdība pavēlēja nošķūrēt pagājušogad.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dankērkā strīds starp afgāņu un kurdu bēgļiem pārauga masu nekārtībās un ugunsgrēkā, tam nopostot visas 300 koka mājiņas.

Tagad migrantu ģimenes ar bērniem izmitinātas vietējās ģimnāzijās, taču pārējiem jāguļ ārā uz zemes.

Labdarības organizācijas piegādā bēgļiem ēdienu un segas. Drīz gaidāmo Francijas prezidenta vēlēšanu kandidāti notikumu izmanto savās kampaņās, akcentējot bēgļu krīzi valstī.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl