Komentāri
Pēc Džeremija Klārksona atlaišanas BBC vadītājam izteikti nāves draudi
(Foto: LETA)

Britu raidsabiedrības BBC ģenerāldirektors Tonijs Hols, pēc tam kad bija paziņojis par raidījuma Top Gear (Gāzi grīdā!) populārā vadītāja Džeremija Klārksona atlaišanu, saņēmis nāves draudus. Policija jau sākusi izmeklēšanu.

Policija Vestminsterā Londonas centrā izmeklē apsūdzības par nogalināšanas draudiem. Par apsūdzībām policijai tika paziņots trešdien, svētdien sacīja Skotlendjarda pārstāvis sakariem ar presi. Izmeklēšana turpinās. Nav veikts neviens arests.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopš draudu saņemšanas Holam tiek nodrošināta apsardze 24 stundas diennaktī, vēsta laikraksts The Mail on Sunday. Hola apsardze izmaksājot 1000 mārciņas dienā.

Kā jau ziņots, BBC nepagarinās Klārksona līgumu, kura termiņš beigsies šī mēneša beigās. ”Manā skatījumā ir pārkāpta robeža,” norādīja raidorganizācijas ģenerāldirektors Hols, ”nevar būt tā, ka vienam rakstīti vieni noteikumi, bet otram pavisam citi, atkarībā no amata, popularitātes vai finansiāliem apsvērumiem.”

Klārksons atlaists, jo disciplinārajā izmeklēšanā tika secināts, ka viņš uzbrucis raidījuma producentam. Pagājušonedēļ uz BBC biroju ar tanku tika nogādāta petīcija par Klārksona atstāšanu amatā, ko bija parakstījis gandrīz miljons cilvēku.

Līdz ar atlaišanu Klārksons arī kļuvis par britu tabloīdu medību objektu. Viņu izseko ik uz soļa un kā tas izskatās dzīvē, skaties foto!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl