Komentāri

Pēc 674 dienām Zemes orbītā Vandenberga aviobāzē Kalifornijā veiksmīgi nolaidies viens no ASV slepenākajiem lidaparātiem – X-37B. Lidaparāta misija ir tik slepena, ka oficiālās amatpersonas atsakās izpaust jebkādu informāciju par to, kādi eksperimenti ar lidaparātu kosmosā tika veikti gandrīz divu gadu garumā. Tas, protams, ir radījis dažādus minējumus un spekulācijas.

Daļa militāro ekspertu uzskata, ka ar X-37B kosmosā tika izvietoti un koriģēti spiegošanai paredzēti satelīti. Citu ekspertu minējumi jau tuvinās teju Bonda filmu līmenim. Piemēram, viena no versijām vēsta, ka ar X-37B palīdzību  ASV ir nolaupījuši citu valstu militāros satelītus. Tomēr oficiālās ASV amatpersonas aprobežojas ar paziņojumu, ka X-37B veica eksperimentus. Kādus? Tas paliek neatbildēts jautājums.

X-37B pēc ASV pasūtījuma ir uzbūvējis avio gigants Boeing. Pašlaik faktiski visa informācija par lidaparāta tehniskajiem parametriem ir slepena, tāpat arī misijas izmaksas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl