Komentāri
Pēc 15 diennakšu cietumsoda izciešanas atbrīvots Krievijas opozīcijas aktīvists Aleksejs Navaļnijs
Foto: EPA / LETA

Pirmdien pēc 15 diennaktīm aiz restēm no cietuma atbrīvots redzamākais Krievijas opozīcijas pārstāvis Aleksejs Navaļnijs.

Pēc Navaļnija jaunākās dokumentālās filmas, kurā viņš izgaismoja Krievijas premjerministra Dmitrija Medvedeva iespējamo korupciju, protesta akcijās 80 Krievijas pilsētās piedalījās 150 000 cilvēku. Tie bija lielākie protesti Krievijā pēdējo piecu gadu laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr varas iestādes bija saskaņojušas tikai 24 no aptuveni 80 protestiem, tādēļ Navaļniju aizturēja par neatļautu akciju rīkošanu. Tiesa viņam piemēroja 15 diennaktis cietumā, tādējādi izpelnoties cilvēktiesību aizstāvju nosodījumu. Pie cietuma gaidošajiem cilvēkiem un presei pūlim gan nācās vilties – lai nedotu viņam lieku publicitāti, pirms atbrīvošanas policija Navaļniju pārvietoja uz citu iecirkni. Navaļnijs ir pieteicis savu kandidatūru nākamgad gaidāmajās Krievijas prezidenta vēlēšanās.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl