Pazudušās Malaizijas lidmašīnas pasažieru tuvinieki pieprasa turpināt meklēšanas darbus

0 Komentāru
Pazudušās Malaizijas lidmašīnas pasažieru tuvinieki pieprasa turpināt meklēšanas darbus
Foto: EPA / LETA

Lai pieminētu Indijas okeānā pazudušās Malaizijas lidmašīnas pasažierus, Malaizijas galvaspilsētas Kualalumpuras lidostā šodien pulcējas tūkstošiem cilvēku. Viņi aicina amatpersonas pagarināt lidmašīnas meklēšanas termiņu vismaz līdz jūnijam.

Šāds aicinājums izskan pēc tam, kad pagājušajā nedēļā Indijas okeānā pie Mozambikas krastiem izskalots lidmašīnas korpusa fragments. Eksperti apstiprinājuši, ka atlūza ir no tāda paša lidmašīnas modeļa, kāds lidoja mīklaini pazudušajā reisā MH 370. Taču – vai tieši no šā lidaparāta, par to informācijas nav. Tikmēr tuvinieki pieprasa turpināt lidmašīnas meklēšanu.

”Mēs joprojām gaidām, gribam uzzināt patiesību par pazudušo lidmašīnu. Mums ir tiesības uzzināt, kas ir noticis ar mūsu tuviniekiem. Meklēšana ir jāturpina,” teic pazudušas sievietes meita.

Foto

Jau vēstīts, ka 2014. gada 8. martā lidmašīna ar 239 pasažieriem uz klāja ceļā no Kualalumpuras uz Pekinu pēkšņi mainīja kursu un ilgstoši lidoja virs Indijas okeāna. Pēdējo reizi sakari ar to fiksēti virs Dienvidķīnas jūras.

0 Komentāru