Komentāri

Kino pasaulē “Oskara” balvām pretī nostājas “Zelta avenes” jeb apbalvojumi par sliktākajām filmām. Tāpat ir arī četrkājaino draugu vidū – Kalifornijā šoreiz vērtēti nevis skaistākā kažoka īpašnieki, bet tieši pretēji – noteikts šā gada neglītākais suns.

Tiesnešu uzmanību un arī galveno balvu par ne tām skaistākajām purniņa aprisēm izpelnījies Neapoles mastifs. Vairums cilvēku gan uzstāj, ka lielais un lempīgais suns esot vairāk piemīlīgs, nevis neglīts, taču bargo “Neglītākā suņa sacensību” soģu izvēle palika nemainīga. Konkursa ilglaicīgie sekotāji arī uzskata, ka suns neesot ne tuvu tik neizskatīgs kā iepriekšējo gadu laureāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: neglītāko suņu konkurss Kalifornijā

Uzvarētājs – suņu meitene Marta – ir 57 kilogramus smaga un pēc galvenās balvas iegūšanas arī par 1500 dolāriem bagātāka. Parasti līderos šajās sacensībās ir vairāki bezspalvas suņi, kuri publikā reizēm izraisa tiešām dalītas emocijas.

Populārā skaistumkonkursa organizatori mājaslapā norādījuši, ka šajās sacensībās uzvar suņi, kuri nav paši izskatīgākie, bet ir pelnījuši mīlestību un sapratni ģimenēs.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl