Komentāri

Kino pasaulē “Oskara” balvām pretī nostājas “Zelta avenes” jeb apbalvojumi par sliktākajām filmām. Tāpat ir arī četrkājaino draugu vidū – Kalifornijā šoreiz vērtēti nevis skaistākā kažoka īpašnieki, bet tieši pretēji – noteikts šā gada neglītākais suns.

Tiesnešu uzmanību un arī galveno balvu par ne tām skaistākajām purniņa aprisēm izpelnījies Neapoles mastifs. Vairums cilvēku gan uzstāj, ka lielais un lempīgais suns esot vairāk piemīlīgs, nevis neglīts, taču bargo “Neglītākā suņa sacensību” soģu izvēle palika nemainīga. Konkursa ilglaicīgie sekotāji arī uzskata, ka suns neesot ne tuvu tik neizskatīgs kā iepriekšējo gadu laureāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: neglītāko suņu konkurss Kalifornijā

Uzvarētājs – suņu meitene Marta – ir 57 kilogramus smaga un pēc galvenās balvas iegūšanas arī par 1500 dolāriem bagātāka. Parasti līderos šajās sacensībās ir vairāki bezspalvas suņi, kuri publikā reizēm izraisa tiešām dalītas emocijas.

Populārā skaistumkonkursa organizatori mājaslapā norādījuši, ka šajās sacensībās uzvar suņi, kuri nav paši izskatīgākie, bet ir pelnījuši mīlestību un sapratni ģimenēs.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl