Komentāri
Pāvests savā uzrunā aicina apturēt karadarbību un teroraktus pasaulē

Romas pāvests Francisks aizvadījis savu gadskārtējo Ziemassvētku dienas uzrunu “Urbi et Orbi”. Katoļu baznīcas vadītājs aicinājis izbeigt ieilgušo karadarbību Sīrijā un rast risinājumu konfliktiem sarunu ceļā.

Pāvests uzrunā Vatikānā norādīja, ka sešus gadus ilgajā Sīrijas konfliktā ir izliets pārāk daudz asiņu. Lai gan vēl nesen tur noslēgušās asākās cīņas, pāvests aicinājis karojošās puses ieročus nolikt pavisam un talkā ņemt palīdzību no starptautiskās kopienas, kurai jāpalīdz konfliktu apturēt sarunu ceļā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vēlu mieru tiem cilvēkiem, kuri zaudējuši savus tuviniekus brutālajos terora aktos. Uzbrukumos, kuri daudzās valstīs un pilsētās sējuši bailes un nāvi. Šodienas miera vēstījums dosies līdz pasaules malai, lai sasniegtu visus cilvēkus, īpaši tos, kuri ir nobijušies no kara un drausmīgiem konfliktiem, kas reizēm šķiet spēcīgāki par tiekšanos uz mieru!” aicina pāvests.

Ziemassvētku vakara uzrunā pāvests Francisks bažījies par pasaulē arvien pieaugošo materiālismu, kas liek cilvēkiem aizmirst par garīgajām vērtībām.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl