Komentāri
Paveras postoša aina! Turpinās Londonas ugunsgrēkā pazudušo meklēšana, un cilvēki sēro
EPA/LETA

Pēc naktī uz trešdienu notikušā ugunsgrēka Londonas augstceltnē “Grenfell Tower” tagad paveras postoša aina, ziņo raidorganizācija BBC.

Glābšanas dienesti lēš, ka ēkā atrodas nezināms skaits mirušo cilvēku, un cerība atrast kādu izdzīvojuši ir maza.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Lielbritānijas galvaspilsētas iedzīvotāji sēro par bojāgājušajiem un izsaka līdzjūtību viņu ģimenēm. Londonas ielās izgājuši arī vairāki cilvēki un aicina atsaukties ikvienu, kam būtu jebkāda informācija par pazudušajiem cilvēkiem.

Pagājušas teju divas dienas pēc nelaimes. Londonieši sēro un palīdz viens otram!

Skaties.lv jau vēstīja, ka izdegušajā ”Grenfell Tower” ēkā Londonā atrodas nezināms skaits līķu, un nevienu izdzīvojušo vairs nav cerību atrast, ceturtdien paziņojusi Londonas ugunsdzēsības dienesta priekšniece Denija Kotone. Tāpat zināms, ka bojāgājušo skaits ir audzis līdz 17 cilvēkiem.

Londonieši ziedo cilvēkiem, kas pēc ugunsgrēka palikuši bez mājām:

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl