Komentāri
Pastāv “liela iespējamība”, ka Krievija iebruks Ukrainā, uzskata NATO
Foto: ITAR-TASS / SCANPIX

Ziemeļatlantijas Līguma organizācija (NATO) nākusi klajā ar informāciju, ka pastāv “liela iespējamība”, ka Krievija varētu uzsākt iebrukumu Ukrainā, kuras valdība apgalvo, ka valsts karaspēks ir tuvu tam, lai pārņemtu kontroli Doņeckā, kas ir galvenā pilsēta, kurā noteikumus šobrīd diktē prokrieviskie seperātisti.

Kā vēsta ”Reuters”, atsaucoties uz Kijevas informāciju, Ukrainas karaspēks šobrīd ir vien “dažu soļu” attālumā, lai atgūtu kontroli Doņeckā.

Tiek uzskatīts, ka cīņa par Doņecku varētu būt būtisks pagrieziena punkts konfliktā, kas veicinājis plašāko konfrontāciju starp Krieviju un rietumvalstīm kopš Aukstā kara laika.

Ukraina turpina ofensīvu pret seperātistiem Doņeckā, neskatoties uz to, ka, pēc NATO rīcībā esošās informācijas, pie netālu esošās robežas sapulcēti aptuveni 20 tūkstoši Krievijas karavīru potenciālam uzbrukumam Ukrainai.

Tikmēr Kijeva pēdējo dienu laikā nākusi klajā ar informāciju, ka tā diplomātiskā ceļā panākusi to, lai Krievija neveiktu iebrukumu Ukrainā ar mērķi aizstāvēt seperātistus humānās misijas aizsegā. Krievija piektdien, 8. augustā, paziņojusi, ka pārtrauks militārās darbības šajā reģionā.

Tomēr NATO ģenerālsekretārs Anderss Rasmusens ir piesardzīgs par šādu informāciju, skaidrojot, ka joprojām nav nekādu pazīmju tam, ka Krievija būtu aizvākusi savu pie Ukrainas robežas sapulcēto karaspēku.

Atbildot uz “Reuters” jautājumu, kāda ir iespējamība, ka Krievija veiks militāru invāziju Ukrainā, Rasmusens atbildējis, ka šāda “iespējamība ir liela”.

Tikmēr sociālā tīkla “Twitter” kontā “ЄВРОМАЙДАН” publicētas fotogrāfijas ar it kā Krievijas palīdzības misijas furgoniem, kas, pēc “ЄВРОМАЙДАН” paustā, ir pārkrāsoti Krievijas militārie spēkrati.

— Не Ведитесь (@stabilizec) August 11, 2014

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl