1 komentārs

Plašu ažiotāžu sociālajos medijos ir izraisījis video, kurā redzams, kā lidostas apsargs velk pa zemi un izmet kādu pasažieri no pārpildīta “United Airlines” reisa.

Lidmašīna gaidīja pacelšanos Čikāgas O’Hāras lidostā, kad apsargs sagrāba vīrieti no viņa vietas un vilka aiz rokām pa eju, lai izsēdinātu no lidmašīnas. Lidkompānija centās atbrīvot vietu četriem saviem darbiniekiem, kuri arī vēlējās ar šo reisu svētdienas vakarā doties no Čikāgas uz Luisvillu, Kentuki.

Pārējie pasažieri bija manāmi satraukti un sašutuši par vardarbīgo vīrieša izsēdināšanu. Viena no pasažierēm nofilmēja notiekošo un publicēja video savā “Facebook” lapā.

Iepriekš lidsabiedrība, lai atbrīvotu vietas lidmašīnā, piedāvāja 400 un 800 eiro kuponus un vietu viesnīcā jebkuram brīvprātīgajam, kas būtu ar mieru atdot savu vietu, bet neviens nepieteicās. Tad “United Airlines” pārstāvis paziņoja, ka tiks izlozēts, kuri no pasažieriem tiks izsēdināti no lidmašīnas.

Kad kompānijas pārstāvis nosauca izlozētos četrus cilvēkus, trīs no viņiem labprātīgi pameta lidmašīnu, bet ceturtais atteicās to darīt. Tad tika izsaukta policija un apsardze, kura pasažieri izsēdināja no lidmašīnas, velkot viņu pa grīdu.

Lidsabiedrība tagad atvainojās par nepatīkamo situāciju, kas radusies un ir paziņojusi, ka sazināsies ar izsēdināto pasažieri, lai atrisinātu šo nepatīkamo incidentu.

Pasažieris, kurš pretojās izsēdināšanai, esot ārsts, kuram bija nākamajā rītā jāpieņem savi pacienti.

Apsargs, kurš vilcis pasažieri ārā no lidmašīnas, esot jau atbrīvots.

Video

 

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl