1 komentārs

Sliktu publicitāti atkal izpelnījusies ASV aviosabiedrība “United Airlines” – tā ar varu izsēdinājusi no pārpildītas lidmašīnas pasažieri, lai dotu tajā vietu saviem darbiniekiem. Pasažieris kliedzis un pretojies policistiem, kuriem nācies viņu iznest ārā. Drīz vien video, kurus uzņēmuši citi šā reisa pasažieri, izplatījies interneta plašumos, radot patiesu sašutumu. Tomēr aviokompānija nemaz nedomā pa zemi vilktajam vīrietim atvainoties.

Nepatīkamā situācija radās, kad “United Airlines” radās vajadzība četrus savus darbiniekus iesēdināt izpārdotā reisā no Čikāgas un Luisvillu Kentuki štatā. Lidsabiedrība piedāvājusi pasažieriem 800 dolāru dāvanu kartes un bezmaksas viesnīcu, lai viņi labprātīgi pamestu lidmašīnu, bet neviens nav pieteicies. Tad četri palicēji izlozēti.

Trīs pasažieri piekrituši pamest lidmašīnu, bet ceturtais uzstājis, ka ir ārsts, kuram nākamajā rītā jāapskata pacienti, un atteicies izkāpt. Tad stjuarti izsaukuši policiju.

Citu pasažieru uzņemtajos video redzams, ka pēc iznešanas vīrietim izdodas atkal ieskriet lidmašīnā. Mazliet vēlāk viņš jau nofilmēts ar asiņojošu seju.

Sašutumu izraisījusi arī aviokompānijas rīcība pēc notikušā – tā vietā, lai vienkārši atvainotos, uzņēmuma vadītājs aizstāvējis darbinieku rīcību, sakot, ka izsēdinātais pasažieris uzvedies traucējoši un agresīvi.

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Zema limeņa lidsabiedrībām laikam ir tāda prakse- atceros ziņu, ka EirBaltik akurāt neizmeta, bet neielaida nepilngadīgu meiteni, šķiet, no Nīderlandes, jo bija pārdotas vairāk biļetes kā sēdvietas.Vanags atteica, ka tā esot starptautiska prakse.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl