Pasaule kļuvusi par vienu retu skaistuli bagātāka!

Komentāri

Indonēzijas zooloģiskajā dārzā piedzimis Sumatras tīģerēns. Notikumu īpašu padara tas, ka šīs sugas dzīvnieki ir liels retums – to skaits kopumā ir vien daži simti.

Sumatras tīģerēns piedzima pagājušajā nedēļā un zoodārza darbinieki tagad to pirmo reiz atļāvuši aplūkot. Viņš piedzimis 17 gadus vecajai tīģerienei, kurai šīs ir ceturtās dzemdības. Tīģera mamma par viņu izrāda lielas rūpes un sargā no svešiniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaundzimušais sver 2,3 kilogramus un ir 30 centimetrus garš. Viņa dzimums vēl nav noskaidrots, tāpēc tīģerēnam vēl nav dots vārds.

Katra Sumatras tīģera nākšana pasaulē ir liels notikums. Šīs sugas dzīvnieki mīt tikai Sumatras salā un ir viena no apdraudētākajām sugām. Saskaņā ar Pasaules Dabas fonda ziņām, kopumā Sumatras tīģeru skaits nesasniedz pat četrus simtus. Viņu populācijas samazinājusies tāpēc, ka intensīvi tiek izcirsti meži un arī malumedniecības dēļ.

Šajā zooloģiskajā dārzā tagad dzīvo desmit Sumatras tīģeri un darbinieki cer, ka viņu skaits tikai turpinās palielināties.

Skaties foto! Skaistie tīģeri pasaulē!

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl