Pasaule kļuvusi par vienu retu skaistuli bagātāka!

Komentāri

Indonēzijas zooloģiskajā dārzā piedzimis Sumatras tīģerēns. Notikumu īpašu padara tas, ka šīs sugas dzīvnieki ir liels retums – to skaits kopumā ir vien daži simti.

Sumatras tīģerēns piedzima pagājušajā nedēļā un zoodārza darbinieki tagad to pirmo reiz atļāvuši aplūkot. Viņš piedzimis 17 gadus vecajai tīģerienei, kurai šīs ir ceturtās dzemdības. Tīģera mamma par viņu izrāda lielas rūpes un sargā no svešiniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaundzimušais sver 2,3 kilogramus un ir 30 centimetrus garš. Viņa dzimums vēl nav noskaidrots, tāpēc tīģerēnam vēl nav dots vārds.

Katra Sumatras tīģera nākšana pasaulē ir liels notikums. Šīs sugas dzīvnieki mīt tikai Sumatras salā un ir viena no apdraudētākajām sugām. Saskaņā ar Pasaules Dabas fonda ziņām, kopumā Sumatras tīģeru skaits nesasniedz pat četrus simtus. Viņu populācijas samazinājusies tāpēc, ka intensīvi tiek izcirsti meži un arī malumedniecības dēļ.

Šajā zooloģiskajā dārzā tagad dzīvo desmit Sumatras tīģeri un darbinieki cer, ka viņu skaits tikai turpinās palielināties.

Skaties foto! Skaistie tīģeri pasaulē!

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl